1000 TL 2. el PSU önerisi

Şu an kullandığın PSU hangi model ki?

Aerocool VX 600 Plus nedense yükte çok ses yapıyor PSU'da sorun yok ama fanı biraz rahatsız ediyor beni.

High Power 600W 80+ Bronze vs FSP Hydro k 600W 80+ Bronze sizce hangisi daha iyidir? High Power Gold'lar biraz pahalıya kaçıyor​

Son düzenleme:

Performance GD, bu modelden bariz daha üstün. Aynı segmentin ürünleri bile değil yani. İkinci el almak ile alakalı probleminiz yoksa Performance GD. Sıfır almak istiyorsanız da C550 gayet kaliteli bir üründür yine ki şu an sıfır modellerde fiyatının en iyisi direk bu. Daha iyisi yok. Alım tercihinize kalmış.

Şahsen ikinci el ile uğraşmayıp C550 alırdım.

Performance gd, bu modelden bariz daha üstün. Aynı segmentin ürünleri bile değil yani. İkinci el almak ile alakalı probleminiz yoksa performance gd. Sıfır almak istiyorsanız da C550 gayet kaliteli bir üründür yine ki şu an sıfır modellerde fiyatının en iyisi direk bu. Daha iyisi yok. Alım tercihinize kalmış.

Şahsen ikinci el ile uğraşmayıp C550 alırdım.

Peki hocam kusura bakmayın sizi de yordum boş boşuna son bir sorum olacak dediğiniz NZXT mi yoksa High Power 80+ bronz eco mu yani bronz eco alırsam çok şey kaybetmiş olur muyum? Veya NZXT ile bronz eco benzer kalitedemiler.

Peki hocam kusura bakmayın sizi de yordum boş boşuna son bir sorum olacak dediğiniz NZXT mi yoksa High Power 80+ bronz eco mu yani bronz eco alırsam çok şey kaybetmiş olur muyum? Veya NZXT ile bronz eco benzer kalitedemiler.

Estağfurullah. C550 bariz daha kaliteli bir model. High Power ECO kalitesiz zaten hiç bakmayın bile.

Yeni konular

Geri
Yukarı