1000 TL bütçe ile direksiyon seti mi yapılmalı yoksa satın mı alınmalı?

Hocam yazıcım yok. Encoder satılıyor mu internette?
Hurdacı varsa onlara sorun. İkinci el sitelerinde 30-40 TL'ye çürümeyi bekliyorlar.
Arkadaşın çektiklerini bir bilseniz? Günlerce PCB kurcaladık, birkaç tane Arduino yaktık. Sonrasında bunun yazılım ve sorunlar kısmı var ben de yaşadım. Hazır alsın kafası rahat olsun.
Hangi yazılımı kullanıyorsunuz? Eğer WheelConfig kullanıyorsanız sorun yaşamanız muhtemel. EMC Lite ile deneyin. Bende de sorunlar öyle çözülmüştü.

Hocam bu kadar bütçeniz varken hazır almayıp çöpe atarsınız. Tabii çok yapmak istiyorsanız yapın, ama oynarken saracağını düşünmüyorum.

Hangi yazılımı kullanıyorsunuz? Eğer WheelConfig kullanıyorsanız sorun yaşamanız muhtemel. EMC Lite ile deneyin. Bende de sorunlar öyle çözülmüştü.
EMCLİTE kullandım da pek pratik değil button kullanamıyorsunuz ve FFB ayarları pek yok.
Mahalle elektriği çekmiyor ki. Sadece anlık olarak değerler yükselebiliyor. 2 tane 12 voltluk fan ile soğuyor.
Bir drift atarken 20 amper çektiğini varsayarsak 10 saniyede bile çok ısınır. 2 tane fan soğutur mu bilmiyorum, denemek lazım. Hadi normal şartlarda 200W çekse bile yüksek. Full güçte 480W çekiyor. :D

Geri
Yukarı