Direksiyon seti alınmalı mı yoksa yapılmalı mı?

turanicboi

Hectopat
Daha fazla  
Direksiyon seti almak veya yapmak istiyorum. Sizce 700 lira civarına pedal ve vites seti ile beraber ikinci el bir Snopy v5h alıp ona çok turlu potansiyometre takarak derecesini yükseltmeliyim yoksa Arduino'dan kendi direksiyon setimi mi yapmalıyım? Bütçem çok sınırlı bu arada.

Bence yapın hocam paranız cebinizde kalır. Biraz başınız ağrır ama sonrasında rahat edersiniz ayrıca kendi yaptığını kullanmanın keyfi başkadır :D

Hocam iyi hoş ta pedalları nasıl yapacağım hakkında en ufak fikrim yok. Bir Arduino olmuş 300-400 lira. Direksiyonu ve pedalı tek Arduino ile yapmak mümkün mü?

Bence yapın hocam paranız cebinizde kalır. Biraz başınız ağrır ama sonrasında rahat edersiniz ayrıca kendi yaptığını kullanmanın keyfi başkadır :D

Hocam sizce fareler ile yapılan setler nasıl? İs görür mü profesyonel malzemeler kullansak. (Tahta kutu, PVC boru vsvs)

Hocam iyi hoş ta pedalları nasıl yapacağım hakkında en ufak fikrim yok. Bir Arduino olmuş 300-400 lira. Direksiyonu ve pedalı tek Arduino ile yapmak mümkün mü?

Hocam sizce fareler ile yapılan setler nasıl? İs görür mü profesyonel malzemeler kullansak. (Tahta kutu, PVC boru vsvs)
hocam uğraşırım diyorsanız yapın ama ben oyunda keyif ve zevki almak istiyorum ucuz ve uğraşsız olsun diyorsanız güzel bir gamepad alın keyif verecektir

Geri
Yukarı