1000 TL bütçeye Lumia Önerisi

mhmterdm_

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Maksimum 1000 TL bütçeye alabileceğim en mantıklı Lumia telefon hangisidir? (Her açıdan tatmin etmesi lazım özellikle oyun veya kamera gibi seçim yapamam.)

Ekranı beni biraz düşündürüyor o telefonun hocam ya fazla büyük gibi. Note 2 kullanıyorum 1 senedir ve ne yalan söyleyeyim küçük telefonları özledim biraz. Ama performans açısından 1320 ler güçlü gerçekten yani halen daha alternatifler arasında.

Ekranı beni biraz düşündürüyor o telefonun hocam ya fazla büyük gibi. Note 2 kullanıyorum 1 senedir ve ne yalan söyleyeyim küçük telefonları özledim biraz. Ama performans açısından 1320 ler güçlü gerçekten yani halen daha alternatifler arasında.
1320 kamera açısından düşük tavsiye etmem fazla kullancaksanız. 925 e bir bakın derim.

Evet almanizi tavsiye ederim.

1320 kamera açısından düşük tavsiye etmem fazla kullancaksanız. 925 e bir bakın derim.
Hocam 925 i düşündüm ilk çıktığından beridir de sevdiğim bir telefon ama güncelleme durumları hakkında bir bilgi edinemedim. Windows 8.1 hatta Windows 10 güncellemelerini alır mı bir bilginiz var mı bu konuda?

Evet almanizi tavsiye ederim.

Bu kez Windows phone alacağım kesin android umduğumu vermedi maalesef ve her açıdan iyi olsun diyorum o yüzden bir süre daha araştırcam hatta fiyat durumları değişecek mi diye bekliycem çünkü Nokıa ların isim değiştirmeleri falan söz konusu bu illa ki fiyatta düşmelere neden olur. Keşke 1320 biracık daha küçük olsaymış gözüm kapalı alırdım :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı