1000 TL civarı tıraş makinesi önerisi

TKSN

Centipat
Daha fazla  
Bütçem 1000 TL Max 1100TL'ye çıkartabilirim. Bu fiyata sakal ve bıyık ağırlıklı şarjlı ve uzun ömürlü sıfır veya sıfıra yakın tıraş yapan (sinekkaydı olmak zorunda değil) tıraş makinesi hangileri iyidir? Şu an aklımda olan Braun mgk 3245 var. İyi midir? Kullanan varsa iyi ve kötü yönlerini yazabilir mi?

Bütçem 1000 TL Max 1100TL'ye çıkartabilirim. Bu fiyata sakal ve bıyık ağırlıklı şarjlı ve uzun ömürlü sıfır veya sıfıra yakın tıraş yapan (sinekkaydı olmak zorunda değil) tıraş makinesi hangileri iyidir? Şu an aklımda olan Braun mgk 3245 var. İyi midir? Kullanan varsa iyi ve kötü yönlerini yazabilir mi?
Powertec 1515. Fiyatı uygun ancak berberlerin kullandığı kaliteli bir markadır. Sinek kaydına yakın 0.1mm kesiyor. Tavsiye ederim.

Hocam berberler çoğunlukla ömürlük bakmıyorlar ama kullandıysanız ömrü uzun mu bir de yazmayı unutmuşum ıslak kullanım da önemli.
Islak kullanım yok bu ürünlerde ama gerçekten çok kaliteli ürünler. Ben 758 modelini kullanıyorum Powertec. Yağını bakımını yaparsan ömürlük gider. Ama su geçirir yani.

Islak kullanım yok bu ürünlerde ama gerçekten çok kaliteli ürünler. Ben 758 modelini kullanıyorum powertec. Yağını bakımını yaparsan ömürlük gider. Ama su geçirir yani.

Hocam yani ıslak kullanım önemli zaten kuzenimde de powertec var oda memnun ama dediğiniz gibi suya dayanıklı değiller.

Geri
Yukarı