1000 TL elektronik sigara önerisi

tolgahng

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Hediye üzerine puff kullanmaya başladım ve 1 haftadan beri normal sigara içmiyorum bundan sonraki süreçte elektronik sigara kullanmayı düşünüyorum ama podmod modeli diyorlar farklı şeyler söylüyorlar bakındım ama anlamadım sizden ricam kibar çok buhar şovu olmayan düzgün uzun ömürlü bir cihaz tavsiye etmenizi rica ediyorum bir de kartuşlu modellerinde coil değiştirmek yerine kartuş mu değiştiriliyor biraz da oradan kolaylık sağlayan cihaz 1000-1500 TL arası bir bütçem var size zahmet iyi akşamlar. Bu arada güncelleme getireyim mtl içim istiyorum.

Son düzenleme:
Kartuşlu modellerde coil değişmiyor dediğiniz gibi direkt kartuş değişiyor. Smok, Vaporesso, Uwell gibi kaliteli markaların ufak bir cihazını alıp 50mg salt likitle kullanırsanız puff bara yakın deneyim sağlar. Ancak kartuşlu kullanmanın dezavantajı çok; kartuşlar daha pahalı, coilli cihazlar gibi kendiniz sarım yapamazsınız vs. Bazı Smok cihazları MTL kartuş ve coil ile kullanabiliyorsunuz. Sanırım Smok Nord 5 böyleydi.

Kartuşlu modellerde coil değişmiyor dediğiniz gibi direkt kartuş değişiyor. Smok, vaporesso, uwell gibi kaliteli markaların ufak bir cihazını alıp 50mg salt likitle kullanırsanız puff bara yakın deneyim sağlar. Ancak kartuşlu kullanmanın dezavantajı çok; kartuşlar daha pahalı, coilli cihazlar gibi kendiniz sarım yapamazsınız vs. bazı smok cihazları mtl kartuş ve coil ile kullanabiliyorsunuz. Sanırım Smok NORD 5 böyleydi.

O zaman kartuşlu olmayan coil değişebilen direkt cihaz önerileriniz var mı çünkü çok fazla ürün var F/P olarak iyisini almak istiyorum hava kanalları önemliymiş herhalde o da içinde olan ekstra sizin tercihlerinizde olan cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.

Ama onlar günün sonunda bitmiyor mu 6000 çekim diyorsunuz onun yerine doldurmalı likit alıp doldurmak daha mantıklı değil mi?
Şarjlı olanları var bitince dolduruyorsunuz ama ne kadar şarj ederseniz edin limiti 6000 öyle biliyorum. Vozol diğerlerine göre çok daha ağır yanlışlıkla burnunuzdan filan verirseniz baya baya yakıyor.

Şarjlı olanları var bitince dolduruyorsunuz ama ne kadar şarj ederseniz edin limiti 6000 öyle biliyorum. Vozol diğerlerine göre çok daha ağır yanlışlıkla burnunuzdan filan verirseniz bayağı bayağı yakıyor.

Yani şu anki kullandığım 10.000'lik bir Vozol ama ben bitmesini istemediğim onun yerine coil değiştirip hayatıma öyle devam etmeyi düşündüğüm için tavsiye istiyorum.

O zaman kartuşlu olmayan coil değişebilen direkt cihaz önerileriniz var mı çünkü çok fazla ürün var F/P olarak iyisini almak istiyorum hava kanalları önemliymiş herhalde o da içinde olan ekstra sizin tercihlerinizde olan cihaz tavsiyelerinizi bekliyorum teşekkürler.
  • Smok IPX80 (Smok RPM2 DC 0.6 ohm) - 80 Watt
  • Smok Nord 2 (Smok Nord DC 0.8 ohm) - 40 Watt
  • Smok Novo 5 (Smok Novo 5 Meshed 0.7 ohm) - 30 Watt
MTL modda coil ile kullanabileceğiniz cihazlar bunlar. Parantez içinde uyumlu coilleri belirttim. Watt arttıkça buhar ve sertlik artar. Her zaman MTL modda kullanacaksanız, hiç DL modda kullanmam diyorsanız en uygunu Novo 5; cihaz daha ucuz ancak DL modu yok. Diğer ikisi hem MTL hem DL kullanılabilir ancak DL için ayrı coil almanız gerekiyor 0.2-0.4 ohm arası.

• Smok IPX80 (smok RPM2 DC 0.6 ohm) - 80 watt.
  • Smok NORD 2 (Smok NORD DC 0.8 ohm) - 40 watt.
  • Smok novo 5 (smok novo 5 meshed 0.7 ohm) - 30 watt.
Mtl modda coil ile kullanabileceğiniz cihazlar bunlar. Parantez içinde uyumlu coilleri belirttim. Watt arttıkça buhar ve sertlik artar. Her zaman mtl modda kullanacaksanız, hiç DL modda kullanmam diyorsanız en uygunu novo 5; cihaz daha ucuz ancak DL modu yok. Diğer ikisi hem mtl hem DL kullanılabilir ancak DL için ayrı coil almanız gerekiyor 0.2-0.4 ohm arası.

Smok NORD 2'yi almayı düşünüyorum çok teşekkür ederim bilgilendirme için iyi akşamlar.

Mtl modda coil ile kullanabileceğiniz cihazlar bunlar. Parantez içinde uyumlu coilleri belirttim. Watt arttıkça buhar ve sertlik artar. Her zaman mtl modda kullanacaksanız, hiç DL modda kullanmam diyorsanız en uygunu novo 5; cihaz daha ucuz ancak DL modu yok. Diğer ikisi hem mtl hem DL kullanılabilir ancak DL için ayrı coil almanız gerekiyor 0.2-0.4 ohm arası.

Smoke nord 4 için ne düşünüyorsunuz? 300 lira oynuyor arasına nord 2 ile.

Bu arada Vaporesso Gen PT60 şu ürün için ne düşünüyorsunuz.

Son düzenleme:
Bu arada Vaporesso Gen PT60 şu ürün için ne düşünüyorsunuz.
Ben de Vaporesso Target PM80 kullanıyorum yaklaşık 3 senedir. Bu attığınız ile coilleri aynı. Bu markanın ürünleri gerçekten kaliteli, coili Smok coile göre çok daha uzun süre dayanıyor. Ancak bu cihazı MTL kullanamazsınız. Sadece DL kullanabilirsiniz. Vozol'a göre daha yoğun buhar ve aroma verir. Nikotini daha düşüktür ancak Watt 60'a kadar çıktığı için yüksek Watt'a içtiğinizde keser. Bu cihazı alacaksanız yanında 0.2 ohm GTX coil ve 6 mg nikotinli likit alın işinizi görür.

Smoke nord 4 için ne düşünüyorsunuz? 300 lira oynuyor arasına nord 2 ile.
Nord 4 de güzel kullandım bir süre ancak MTL kullanamazsınız onu da.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı