1000 TL film, dizi ve oyun için kulaklık önerisi

Hocam şunu atıyımda siz yeterki bi rahat edin. Şu fiyata bu gül gibi kulaklığa bu kadar laf etmeniz cidden üzücü.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben konuyu daha uzatmayacağım, ben diyeceğimi dedim. Arkadaşın tercihine kalmış artık. Gamepower sorun yazınca bin bir türlü konu çıkıyor zaten.

Hocam şunu atayımda siz yeter ki bir rahat edin. @Error
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu adam hakkında pek konuşmak istemiyorum. Kendisinin izlenmesini önermiyorum. İncelemeleri pek doğru değil. @GalaxySal450 sizin konuya bir göz atmanızı istiyorum hocam.

Son düzenleme:
Donanım Arşivi'nin sahibi Abdullah Hacıgül sponsorluk almış olmalı ki kulaklığı övmüş de övmüş, alınmaz. Gamenote H2002D bakabilirsiniz.

Gamepower'ın bazı klavye ve mouse markaları sorunlu ama kulaklıkların çoğu gayet iyi ve kulaklık konusunda sıkıntı yaşıyanı görmedim. Satan mağazaya girip yorumlarını okuyabilirsiniz. Sizi çoğu konuda yorumlara "beğenmedim" atıp duruyorsunuz ama bir şey önerdiğinizi görmedim, trollden başka bir şey değilsiniz gözümde.
Kime trol dediğinin farkında mısın? Trol olan kişi varsa asıl sensin.

Arkadasım bu Error adlı arkadasın soyledıklerıne kulak asma. Fason uretım dıye gamepower'ı gomerken gamenote dıye farklı bır fason uretım markası onerıyor sana. 2002p yenı cıkmıs bır urun. Bu yuzden kullananlar maksımum 1 yıldır kullanıyordur. 1 yılda bozulan kulaklık mı var? 3 yıldır kullandıgım urunu onerıyorum babalar gıbı duruyor kulagımda suan. Yıne de senın kararın tabıı.

Zerre bılgınız olmadan tamamen gorduklerınızle konusuyor olmanız ırıte edıcı. Lutfen fıkrınızı uzak tutun cebındekı 3 kurus parayla guzel bır urun almak ısteyen ınsanların konularından. Bosu bosuna kafa acıp yanlıs yonlendırıyorsunuz.
Asıl senin dediklerine kulak asılmayacak. Fason üretim olduğu için değil sorunlu olduğu için önermiyoruz.

Son düzenleme:
Arkadasım bu Error adlı arkadasın soyledıklerıne kulak asma. Fason uretım dıye gamepower'ı gomerken gamenote dıye farklı bır fason uretım markası onerıyor sana. 2002p yenı cıkmıs bır urun. Bu yuzden kullananlar maksımum 1 yıldır kullanıyordur. 1 yılda bozulan kulaklık mı var? 3 yıldır kullandıgım urunu onerıyorum babalar gıbı duruyor kulagımda suan. Yıne de senın kararın tabıı.

Zerre bılgınız olmadan tamamen gorduklerınızle konusuyor olmanız ırıte edıcı. Lutfen fıkrınızı uzak tutun cebındekı 3 kurus parayla guzel bır urun almak ısteyen ınsanların konularından. Bosu bosuna kafa acıp yanlıs yonlendırıyorsunuz.
Ve ayrıca zerre bilginiz olmadan mı? Asıl zerre bilgisi olmayan sensin!

Havit H2002p bugün teslim aldım dip ses geliyor cızırtı oluyor mikrofonda bana gelen ürün defolu sanırım ve 20 dakika taktım baş ağrısı yaptı. Benim kafamı ağrıttı herkeste farklı olabilir tabii. Oyun da ses kalitesi iyi ama film diziler pek konforlu olmaz tavsiye etmem iademi oluşturdum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı