1000 TL'ye ekran kartı önerisi

2 gün önce 1100'e RX560 sattım onun haricinde belki 1050 bulabilirsin GTX 960 bunlar güzel karttır.

RX 400 ve 500 serisi almayın o yeter. Fakat bütçe de sınırlı. GT 730 hakkında bir şey söylemeye gerek yok sanırım.
Ya hocam ne alaka ne alaka insanlar sorun yaşayabiliyor diye herkes yaşayacak diye bir husus yok. %70 80 ihtimalle sorun yaşamayacak zaten. Bütçe belli bu paraya daha iyisi yok.

Aga işte bak yanlış anlamasın kimse bn okuyorum hepinizi.
Bn 1 haftada resmen PC'yi yeniden topladım. RAM SSD PSU anakart işlemci yani anlicaniz elimde ki paraya olabilecek en iyi şeyleri aldım 1000 lira kaldı.

Aga zaten arttırma şansım olsa MediaMarkt'a falan bakacağım.

Cevap belli kanka RX460-470 al geç diğerleri düzgün oyun oynatamaz sana.

Ya hocam ne alaka ne alaka insanlar sorun yaşayabiliyor diye herkes yaşayacak diye bir husus yok. %70 80 ihtimalle sorun yaşamayacak zaten. Bütçe belli bu paraya daha iyisi yok.
RX 400 ve 500 WattMan ve benzeri hatalar ile dolu kartlar. Ayrıca çoğu mining çıkışlı. Ayrıca eskiler. Sorun yaşaması muhtemel. NVIDIA fanboyu değilim, aksine hep AMD öneririm ama bu kartlar gerçekten sorunlu. Hatta AMD önyargısına sebep olan kartlardır kendileri.

Gören de 10 rx580'den 8 9 tanesi sorun çıkarıyor sanacak valla ya. Bende hem RX580 hem RX570 var isteyen gelsin istediği testi atayım. Alacak arkadaşın da içi rahat olsun güvenilir kaynaktan kartta bulurum ben kendisine istiyorsa. GT730 gibi tenekelere para vermesin yeterki.
RX 400 ve 500 WattMan ve benzeri ile dolu kartlar. Ayrıca çoğu mining çıkışlı. Ayrıca eskiler. Sorun yaşaması muhtemel. NVIDIA fanboyu değilim, aksine hep AMD öneririm ama bu kartlar gerçekten sorunlu. Hatta AMD önyargısına sebep olan kartlardır kendileri.
Eski dediğiniz kartlar ile GTX 1660 serisi arasında 2 yıl var (rx5xx serisi) bu mu eski yani? Mining sandığınız gibi karta zarar veren husus değil mining işleminde kartın chipseti yorulmaz VRAM üzerinde işlem gerçekleşir ki zaten alacağı 4 gb vramli 570 toplasan 2 yıl calışmış olsun miningde. Hiç bir sorun yaşamaz o konuda.

RX 400 ve 500 WattMan ve benzeri ile dolu kartlar. Ayrıca çoğu mining çıkışlı. Ayrıca eskiler. Sorun yaşaması muhtemel. NVIDIA fanboyu değilim, aksine hep AMD öneririm ama bu kartlar gerçekten sorunlu. Hatta AMD önyargısına sebep olan kartlardır kendileri.

900 ve 700 seriside en az 400 serisi kadar sorunlu.
Ayrıca WattMan sadece ekran kartına bağlı bir hata değildir 5000 serisi deseniz anlardım ama 400-500 serisi orta seviye parçalar ile sıkıntısız kullanılabilir.
500 serisi kullanan çok arkadaşım var benim deneyimlerim. Yani kısmen.

Ayrıca WattMan sadece ekran kartına bağlı bir hata değildir 5000 serisi deseniz anlardım ama 400-500 serisi orta seviye parçalar ile sıkıntısız kullanılabilir.
GTX 980 serisi özellikle VRAM sorunlarının en çok yaşandığı seri. %80 90 ihtimalle yaşanıyordu VRAM Sorunları. GTX 770 gibi kartlar da keza daha sorunlu kartlardır.

Gören de 10 rx580'den 8 9 tanesi sorun çıkarıyor sanacak valla ya. Bende hem RX580 hem RX570 var isteyen gelsin istediği testi atayım. Alacak arkadaşın da içi rahat olsun güvenilir kaynaktan kartta bulurum ben kendisine istiyorsa. GT730 gibi tenekelere para vermesin yeterki.

Eski dediğiniz kartlar ile GTX 1660 serisi arasında 2 yıl var (rx5xx serisi) bu mu eski yani? Mining sandığınız gibi karta zarar veren husus değil mining işleminde kartın chipseti yorulmaz VRAM üzerinde işlem gerçekleşir ki zaten alacağı 4 gb vramli 570 toplasan 2 yıl calışmış olsun miningde. Hiç bir sorun yaşamaz o konuda.
Evet 8-9 tanesi sorunlu. Eski kartlara gerçekten zarar veren bir husus. RTX 3090 değil bu. Ayrıca bu kartlar 7/24 durmadan çalışıyor mining yapılırken. GT 730 alsın demedim dikkat et. GTX 1650 veya 1050 daha mantıklı olur bütçe artarsa biraz. Ayrıca fazla derecede ısınan kartlar.
Evet 5000 serisi de dediğiniz gibi.

Agalar rx 550 60 veya gt 1030 falan nasıl çünkü 1000 liraya olabilecek en iyi şey bunlar gibi görünüyo

Yeni konular

Geri
Yukarı