1000 TL'ye mouse pad önerisi

Evet bakıyorum bende ama öyle videodan felan anlayıp almak cok zor. Qck heavy tarzında kontrol odaklı en iyi olanını araştırıyorum
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Burada tartışılmış galiba FX Zero demişler burada da en kontrol odaklı olana.

Artisan FX Zero Control olarak en iyisi. Şahsen hem control hem speed arası olmasını istediğim için çok uzun süre kullandığım Artisan Hien Soft XL modelini de öneririm ama daha çok Apex ve Cod tarzı oyunlara hitap ediyor o mousepad. Control istiyorsanız bütçeyi biraz daha yukarı taşıyıp kendi sitesinden Artisan FX Zero almanız doğru olacaktır. Bahsedilen diğer mousepadler genel olarak bahsettiğim ürünlerin kopyalama çalışmaları. Kötü demiyorum ancak Artisan kadar iyi asla olamayacaklarını düşünüyorum. Bir çoğunu deneme şansına erişim ve çok uzun süre Artisan kullandım gerçekten rakipsiz bence üretilmiş en güzel mousepad Artisan'dır. Eski setup üzerinden fotoğrafını da ekliyorum.

Dosya Ekleri

• 20220715_161118.jpg
    20220715_161118.jpg
    117,1 KB · Görüntüleme: 73
  • 20220720_223412.jpg
    20220720_223412.jpg
    126,5 KB · Görüntüleme: 81
  • 20221130_203844.jpg
    20221130_203844.jpg
    201,3 KB · Görüntüleme: 79
Artisan FX Zero Control olarak en iyisi. Şahsen hem control hem speed arası olmasını istediğim için çok uzun süre kullandığım Artisan Hien Soft XL modelini de öneririm ama daha çok Apex ve Cod tarzı oyunlara hitap ediyor o mousepad. Control istiyorsanız bütçeyi biraz daha yukarı taşıyıp kendi sitesinden Artisan FX Zero almanız doğru olacaktır. Bahsedilen diğer mousepadler genel olarak bahsettiğim ürünlerin kopyalama çalışmaları. Kötü demiyorum ancak Artisan kadar iyi asla olamayacaklarını düşünüyorum. Bir çoğunu deneme şansına erişim ve çok uzun süre Artisan kullandım gerçekten rakipsiz bence üretilmiş en güzel mousepad Artisan'dır. Eski setup üzerinden fotoğrafını da ekliyorum.
Çok güzel görünüyor. Fx zero düşünüyorum bende sadece soft ile xsoft arasında kaldım çoğu kişi xsoft almış

Xsoft komple kontrol yani control mousepad + xsoft direkt en iyi control pad olur ama FPS oyunlarında flick falan mümkün değil atamazsın. Soft sana bu imkanı bir tık daha iyi sağlar.

Peki tamamen Valorant CS FPS oyunları için olan artisan hangisi?

İşte full spray one tap odaklı oyuncuysan galiba xsoft.

Entry giren yada awp oynayan biriysende soft daha mantıklı galiba 2si arasında kalan kişiler için.

Pro oyuncularda çok tercih eden yok bu markayı bakıp fikir sahibi olacaktım hangi oyun stiline sahip oyuncular neyi almış diye ama yok fazla bilgi

Çok güzel görünüyor. Fx zero düşünüyorum bende sadece soft ile xsoft arasında kaldım çoğu kişi xsoft almış
Hocam soft öneririm sebebi ise xsoft stopping power yüksek soft ise tam arası oluyor. Hem speed hem control kullanım için ideal bir sertlik seviyesine sahip. Özellikle her oyunu oynarım apex de oynarım cs de girerim derseniz oyun tipi olarak soft öneririm hem kayması hem durdurması gerçekten kullanırken bir başka keyif veriyor. Bu arada oyun performansının yanında bu mousepadler aldığınız keyfi çok arttırıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı