1000 TL'ye mouse pad önerisi

Hocam soft öneririm sebebi ise xsoft stopping power yüksek soft ise tam arası oluyor. Hem speed hem control kullanım için ideal bir sertlik seviyesine sahip. Özellikle her oyunu oynarım apex de oynarım cs de girerim derseniz oyun tipi olarak soft öneririm hem kayması hem durdurması gerçekten kullanırken bir başka keyif veriyor. Bu arada oyun performansının yanında bu mousepadler aldığınız keyfi çok arttırıyor.
Hocam full cs oynayan biriyim ya. Elimde şuan edge heavy ve Klasse Longteng Tiger modeli var.

Heavy'nin control olması gerekirken tigerin tırtıklı yapısı oyunda beni daha çok kontrol sahibi yapıyor.

1000 lira bütçe var diye hepsinin kullanılması mı gerekiyor? Bunun XL olanını 6 senedir kullanıyorum aşınma bile yok.

Sen git klasse, energon veya özellikle artisan kullan bakalım bu attığın padi kendi eline çöpe atıyor musun? Atmıyor musun?

SteelSeries tavsiyemdir ama "Lamzu energon" diye bir mouse pad var bir göz at istersen.

SteelSeries çok şişirilen mouse pad. Gerçekten çöpten ibaret. Lamzu energon çok iyi bir pad. Ama bu bütçede az daha çıkılırsa ikinci el artisan var.

Son düzenleme:
Sen git klasse, energon veya özellikle artisan kullan bakalım bu attığın padi kendi eline çöpe atıyor musun? Atmıyor musun?

SteelSeries çok şişirilen mouse pad. Gerçekten çöpten ibaret. Lamzu energon çok iyi bir pad. Ama bu bütçede az daha çıkılırsa ikinci el artisan var.

Hayatınızda Steelseries Qck kullanmadığınız o kadar belli ki. Lamzu Energon kullanmadım, fakat az önce birkaç tane inceleme okudum ve izledim. Bir kişi Qck'ten geçtiğini ve aralarında pek de fark olmadığını yazmış. Ayrıca üçte biri fiyatı var. Bu mu şişirilmiş?

Hayatınızda SteelSeries QCK kullanmadığınız o kadar belli ki. Lamzu Energon kullanmadım, fakat az önce birkaç tane inceleme okudum ve izledim. Bir kişi QCK'ten geçtiğini ve aralarında pek de fark olmadığını yazmış. Ayrıca üçte biri fiyatı var. Bu mu şişirilmiş?

QCK kadar kötü pad cok yoktur ama insanlar yeni yeni %50 hız kontrol padlere geçmeye başladı yakında kullanıcı sayısı cok azalacaktır QCK'nin

Hayatınızda Steelseries Qck kullanmadığınız o kadar belli ki. Lamzu Energon kullanmadım, fakat az önce birkaç tane inceleme okudum ve izledim. Bir kişi Qck'ten geçtiğini ve aralarında pek de fark olmadığını yazmış. Ayrıca üçte biri fiyatı var. Bu mu şişirilmiş?
Qck de kullandım. Beş para etmez bir mousepad. Steelseriesin bir iki klavye ve kulaklık dışında tercih edilebilecek bir ürünü yok zaten. Biz burda artisan öneriyoruz sen gelmişsin qck öneriyorsun gerçekten acınası.

Qck de kullandım. Beş para etmez bir mousepad. Steelseriesin bir iki klavye ve kulaklık dışında tercih edilebilecek bir ürünü yok zaten. Biz burda artisan öneriyoruz sen gelmişsin qck öneriyorsun gerçekten acınası.
Kardo geçende bi artizan konuşmamız olmuştu da bu son zamanlarda çok satılan klasse tiger modeli var ya %50 speed control olan. Bunun tam artisan karşılığı hakkında fikrin var mı?

Geri
Yukarı