1000 TL'ye Sıvı Soğutma Önerisi

Deassis

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar.

Sıvı soğutma sistemi bakıyordum aklıma 2 tanesi yattı siz hangisini önerirsiniz acaba bütçe 1000 TL yardımınız için şimdiden teşekkür ederim :)

Deep Cool Castle 240R RGB Intel-AMD CPU Sıvı Soğutma - incehesap.com

COOLER MASTER MASTERLIQUID ML240R 240MM ADRESLENEBİLİR RGB LED SIVI SOĞUTMA KİTİ - Vatan Bilgisayar

İşlemci soketini ve kasanın sıvı soğutma desteğinin kaç mm olduğunu söylerseniz, daha iyi yardımcı olmaya çalışırız. Dediğim kriterler, diyeceğim sıvı soğutmaya uyuyor ise, bu sıvı soğutmayı da düşünebilirsiniz:

CORSAIR H115i Pro RGB 280mm

Ya da kasanız, 240mm’ yi destekliyor ise:

CORSAIR H100i Pro RGB 240mm

Kasanızı, işlemcinizi ve kriterlerinizi söyleyebilir misiniz?
İşlemci: Ryzen 5 2600x
Anakart: Asus TUF B450 PLUS GAMİNG
Kasa: EVEREST RAMPAGE TITAN 80PLUS BRONZE 750W USB 3.0 MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar
Ekran Kartı: MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Sistem Bu Hocam Yardımlarınızı Bekliyorum :)

İşlemci soketini ve kasanın sıvı soğutma desteğinin kaç mm olduğunu söylerseniz, daha iyi yardımcı olmaya çalışırız. Dediğim kriterler, diyeceğim sıvı soğutmaya uyuyor ise, bu sıvı soğutmayı da düşünebilirsiniz:

CORSAIR H115i Pro RGB 280mm

Ya da kasanız, 240mm’ yi destekliyor ise:

CORSAIR H100i Pro RGB 240mm

İşlemci: Ryzen 5 2600x
Anakart: Asus TUF B450 PLUS GAMİNG
Kasa: EVEREST RAMPAGE TITAN 80PLUS BRONZE 750W USB 3.0 MidT ATX KASA - Vatan Bilgisayar
Ekran Kartı: MSI GeForce GTX1070 Ti GAMING 8GB GDDR5 256Bit Nvidia DX12 Ekran Kartı - Vatan Bilgisayar
Sistem Bu Hocam Yardımlarınızı Bekliyorum :)

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı