100000 TL oyun bilgisayarı toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
100000

dechameter

Femtopat
Öncelikle lütfen fiyata takılıp bana 100 bin TL'ye bilgisayar toplayacağına git araba al demeyin burada yeniyim, bütçem böyle ve bu fiyata bir sistem toplamak istiyorum, anlayışla karşılıyıp bana yardımcı olacağınızı düşünüyorum.

Monster'in 100 bin TL'lik laptopu dikkatimi çekti sizce alınır mı? Performansı nasıldır?

İstediklerim;
3 Monitör (aynı marka olursa sevinirim).
Ekipmanlar (kulaklık-mouse-mousepad-klavye vs.).
RGB önemli.
Hava akışı iyi olan kasa.
Oyuncu sandalyesi.
Sıvı Soğutma.
Ve en önemlisi iyi bir performans.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer konu trol değilse ve gerçekten almayı planlıyorsanız ModArt ile iletişime geçebilirsiniz. Ücreti karşılığında custom sıvı soğutmalı sistem topluyordu diye biliyorum.

Ben bu mesajı attıktan sonra yeni mesajınız yüklendi, bilgisayarciyla ugrasmak istemiyorum demissiniz. Yine de silmiyorum, bir düşünün bunu.

Eğer konu trol değilse ve gerçekten almayı planlıyorsanız modart ile iletişime geçebilirsiniz. Ücreti karşılığında Custom sıvı soğutmalı sistem topluyordu diye biliyorum.

Ben bu mesajı attıktan sonra yeni mesajınız yüklendi, bilgisayarciyla ugrasmak istemiyorum demissiniz. Yine de silmiyorum, bir düşünün bunu.

Teşekkürler vaktim olursa düşüneceğim.
Konunun troll olduğunu düşünen kişiler lütfen yazmasın.

@ModArt Levon 'a ulaşın böyle bir sistem için size güzel bir sistem yapar artık (!)
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı