10000TL bilgisayar toplama önerisi

Bütçe
10
Nasıl yapmamı önerirsin? Bilgisayarcıya götürsem montaj için alacagı ücret de zaten 11k ya bulur mu? Çok acemiyim bu konularda ondan soruyorum.
zor bir işlem değil en fazla 100-200tl alır diye düşünüyorum birde ilk başta montaj videosu izle yapamayacağını hala düşünürsen güvenilir(vatan v.b yerlere de yaptırabilirsin para karşılığı) bir yere götür parça çalmasın.

zor bir işlem değil en fazla 100-200tl alır diye düşünüyorum birde ilk başta montaj videosu izle yapamayacağını hala düşünürsen güvenilir(vatan v.b yerlere de yaptırabilirsin para karşılığı) bir yere götür parça çalmasın.

Kral bu sistemin hazırını atar mısın? Hazırını alayım ben en iyisi.

Kral bu sistemin hazırını atar mısın? Hazırını alayım ben en iyisi.

Aldın mı acaba bende almayı düşünüyorum memnun musun?

Dostum merhaba. Şu an daha elime ulaşmadı ürün daha kargoda. 2 3 güne gelir herhalde. Ama youtube üzerinden inceledigim kadarıyla beni üzmeyeceğini düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar csgo, valorant, pubg gibi rekabetçi fps oyunları. Bu oyunlarda yüksek seviyede iyi fpsler aldıgını gördüm.

Dostum merhaba. Şu an daha elime ulaşmadı ürün daha kargoda. 2-3 güne gelir herhalde. Ama YouTube üzerinden inceledigim kadarıyla beni üzmeyeceğini düşünüyorum. Oynayacağım oyunlar CS:GO, Valorant, PUBG gibi rekabetçi FPS oyunları. Bu oyunlarda yüksek seviyede iyi FPS'ler aldıgını gördüm.

Eline ulaştıktan ve testleri yaptıktan sonra cevap verirsen sevinirim yaklaşık 1 ay sonra almayı düşünüyorum fiyatı artmazsa inşallah.

Eline ulaştıktan ve testleri yaptıktan sonra cevap verirsen sevinirim yaklaşık 1 ay sonra almayı düşünüyorum fiyatı artmazsa inşallah.

Tabi mutlaka haber ederim. Ama şurada hazırı var. İstersen bir bak cevap olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı