10000TL bilgisayar toplama önerisi

Bütçe
10
@messinicocugu hocam kusura bakmayın ana konudan biraz kopuk olacak ama anakart da H610 ile B660 arasında 400 TL kadar fark var. Pahalı olan B660'a ekstradan 400 civarı fazla verip almak deger mi?

İlerisi için daha iyi olur hocam işlemci yükseltirken daha rahat olur.

Teknosa, MediaMarkt ve İtopya'ya da sor bakalım garip para karşılığı yapmamaları.

Hocam İtopya'nın müşteri hizmetleri numarasını bulamadım MediaMarkt'a yazdım ama robot ile çok saçma diyoloğumuz oldu müşteri hizmetlerine bağlamıyor. Sadece teknosa ile irtibat ta bulundum
Screenshot_20220606_212528.jpg

Merhaba sistemi bende almak istiyorum oyun performası nasıl? Bilgilendirirseniz çok memnum olurum. Teşekkürler iyi günler :D

Peki teşekkür ederim 😀 o halde siz sisteminizden memnun musunuz? Sisteminizin linkini atabilir misiniz yine de yardımcı olmuş olursunuz teşekkürler :D
tabii. sistemimin özellikleri olsun oyunları akıcı oynatması olsun memnunum. tek memnun olmadığım kısım kasanin sol atl köşesinin disari dogru cikik olmasi ve fanlarinin da hafif sarsıntılı çalışması. yani kasa biraz problemli geldi ama donanimsal bir sıkıntı yaratmıyor. oldukça düşük bir fiyata sahip olduğum için cin sorun etmedim.
SouthPaws | AMD Ryzen 5 5600 | 16 GB DDR4 | Radeon RX 6700 XT 12 GB | 512 GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - incehesap.com ben 15.250 ye almıştım. 300 civari sislemci soğutucu almıştım ama saolsunlar takmadan göndermişler 😅😅 bende takamayinca elimde patladi 🤣 bir süre stok ile gidip sonra gecerim heralde diye bıraktım. Bir de ben alirken anakart yukseltmesi yapamadim en düşüğü 2 binlerdeydi ama simdi daha uyguna çekmişler bu seçeneği öneririm.

Yeni konular

Geri
Yukarı