1000TL Bluetooth kulaklık önerisi

Bahsettiğim kulaklıklar hakkında ne düşünüyorsunuz hocam?
AirPods’u kendim uzun süre kullandım ve fiyatına göre çok üstün bir ses kalitesi sunduğunu söyleyemem. Apple kulaklığı almak istersen AirPods Pro almanı öneririm.

WF-1000XM3 bana çok önerilen bir kulaklıktı, biraz deneme fırsatım oldu ama övüldüğü kadar iyi değildi, ve fiyatı biraz şişikti bana kalırsa.

Jabra Elite 75T ya da AirPods Pro arasında seçim yap derim.

Evet, kulak üstü kulaklığın kabalığını zaman zaman ben de yaşadım. Rahat edemem diyorsan hiç alma bence zira dışarıda falan takmak istemezsen anlamı olmaz.

WF 1000XM3'ü düşünebilirsin ancak ANC olarak tatmin etmeyebilir.
Aynen hocam. Apple bir telefon alacağımı varsayarsak AirPods ile WF1000XM3 arasında seçim yapsanız hangisini alırdınız?

Aynen hocam. Apple bir telefon alacağımı varsayarsak AirPods ile WF1000XM3 arasında seçim yapsanız hangisini alırdınız?

Kesinlikle AirPods Pro. Şu an Sony kualküstü kualklık sınıfına yeni bir giriş yapmış durumda, dolayısıyla ANC tarafında düzeltmesi gerekenler var. Ancak AirPods Pro daha derli toplu bir kulaklık.

Bataryaları bozulabiliyor ama onda da ücretsiz değişim yaptıran çok tanıdığım oldu. Temiz kullanırsan sıkıntı çıkmayacaktır.

Evet, şu an okuduğum okula %50 burslu olarak okuyorum. Annem eğer önümüzdeki bursluluk sınavında iyi bir burs kazanırsam çok abartmamak kaydıyla istediğim kulaklığı alabileceğini söyledi. Bütçe yaklaşık 1000-1300TL. Yeni çıkacak olan SE 3/plus'ı da alma ihtimalim var, hatta eğer 6000TL gibi bir fiyata çıkarsa alırım. Aklımda WF-1000xm3 ve AirPods, bir de beats var. Beats konusuna pek hakim değilim ama çok iyi ve şık duruyorlar. Eğer Apple bir telefonum yoksa AirPods almak çok saçma biliyorum. Bu yüzden de size danışmak istedim.

@Samotne Ciasteczka @Setsuna Yuki @SideWinder @MisakiTaro yardımcı olur musunuz? 😄
Eğer iPhone kullanmıyosan airpods alınmaz yargısına katılmıyorum. Bal gibi de alınır. Sonuçta içinde B 5.0 var. Hatta Powerbeatslerin içinde de H1 çipi var ama daha 1 kişinin bile iPhonun yoksa beats alınmaz dediğini duymadım. Sen airpods'u beğenirsen al geç çok iyi bir kulaklıktır. Hatta ve hatta İphonedo beyciğim galaxy buds incelemesinde Airpods samsung ile Galaxybuds' ın çalıştığından çok daha iyi çalışıyor demişti.

Son olarak çok sevdiğim bi kanalın yakın zamanda yaptığı incelemesinin linkini bırakıyorum. Eğer ingilizcen varsa bu video karar vermende yardımcı olacaktır:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neden?

Açıkçası kafa üstü kulaklık çok kaba geliyor bana. Kaba derken dışarıda da kullanmayı düşündüğüm için kaba geliyor. Yani bu kulaklıkta istediğim özellikler iyi bir ses kalitesi olsun. ANC yani gürültü engelleme özelliği iyi olsun, kibar ve şık bir kulaklık. Bir de oyun da oynarken sıkıntı çıkarmazsa iyi. Zaten çok oyun oynamam bu kulaklıkla, film izlerim müzik dinlerim. Spor yaparken falan kullanırım bir de.

Neden?

Apple biraz marka olduğu için pahalı ve parasını hak etmiyor. Sony daha kaliteli ses veriyor. Ve gördüğüm kadarı ile daha dayanıklı.

Kesinlikle AirPods Pro. Şu an Sony kualküstü kualklık sınıfına yeni bir giriş yapmış durumda, dolayısıyla ANC tarafında düzeltmesi gerekenler var. Ancak AirPods Pro daha derli toplu bir kulaklık.

Bataryaları bozulabiliyor ama onda da ücretsiz değişim yaptıran çok tanıdığım oldu. Temiz kullanırsan sıkıntı çıkmayacaktır.
Hocam AirPods Pro alacak kadar bütçe çıkar mı bilemem. AirPods 2. nesil ile kıyaslasanız nasıl düşünürsünüz?
Soru bana değil ama Apple alacaksan AirPods almanı öneririm dostum.
Yok hocam estağfurullah. Hepimiz konuşuyoruz sonuçta. Yani anladığım eğer Apple bir telefonum varsa AirPods, yoksa WF1000XM3 yönünde mi?

Geri
Yukarı