1000TL oyun ve müzik için kulaklık önerisi

neqetria

Hectopat
Makaleler
2
Oyun oynuyorum ve müzikle uğraşıyorum, bu bütçede kulaklık arıyorum. Şok'da 950TL'ye FUXI H3 var onu almayı düşünüyorum. Eğer gerçekten aradaki farka değecek bir şey varsa 1500TL'ye kadar çıkabilirim.

Kulaklığı kullanıyorum gayet memenunum. Pedleri stok haliyle pek iyi değil ancak güzel bir takım ped alırsanız oldukça iyi oluyor.

Mikrofon ise güzel abim Phantom Power ile birlikte kullanıyor doğal olarak daha iyi ancak normal olarak üzeceğini sanmam. VoiceMeeter üzerinden üç beş ayara cillop olur.

Kulaklığı kullanıyorum gayet memenunum. Pedleri stok haliyle pek iyi değil ancak güzel bir takım ped alırsanız oldukça iyi oluyor.

Mikrofon ise güzel abim Phantom Power ile birlikte kullanıyor doğal olarak daha iyi ancak normal olarak üzeceğini sanmam. VoiceMeeter üzerinden üç beş ayara cillop olur.
Hocam müzik olarak FL ile uğraşıyorum. Vokal ile uğraşmıyorum mikrofonun iyi olmasına çok gerek yok ses kalitesi önemli.

Ben kulaklığın ses kalitesinden memnunum. Tizler bazı yerlerde kendinden geçebiliyor ancak onu da üst frekansları az biraz kısarak halledebiliyorsun.

Oyun için yeterli mi hocam? Bir de mikrofonu nasıl?

Mikrofonu yok. Oyunlarda da gayet iyi.

Zaten bu öneriyi müzik ile uğraşıyorum dediğiniz için yaptım yoksa kafanıza uyanı alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı