1000TL Oyun ve müzik için kulaküstü kulaklık önerisi

Bütçe
1000

chucky38

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar forumda birkaç konu var ama tarihinden bir de içeriğinden tatmin olmadım.
Aylarca araştırmalarımla ulaştığım sonuçlar fakat hala emin değilim istediğim özellikte sahip bir kulaklık olmayacak diye tedirginim bir yardımcı olun.

Düşündüklerim;
Rampage R81.
Logitech Pro X.

İstediğim şey başlıktaki gibi hem oyunda hem müzikte kullanabileceğim bir kulaklık. Müzik ve oyun hayatımın hatrı sayılır bölümünü kapsıyor o yüzden ince eleyip sık dokuyorum.

-Kulaklık boşta takılıyken dış sesi kesmesini istiyorum hatta basınç versin istiyorum yani yalıtımı çok iyi olsun.
- Yüksek sesin kölesi olmuşum yüksek ses istiyorum bunun yanında temiz kaliteli ses ve bass olacak tabii ki.

7.1 önemli değil bu kalitede kulaklıkta ihtiyacım olacagını düşünmüyorum FPS oyunları da oynuyorum tabii ki.

Bütçe Max 1000 TL fakat gidipte direk 1000'lik önermeyin hepsine açığım. Şimdiden teşekkür ediyorum.

HyperX Cloud 2 kullanıyordum gayet memnundum hem oyun hem müzik konusunda. Bu sabah Logitech G Pro X aldım, oyunlardaki performansını daha iyi buldum, fakat ses yüksekliği konusunda Cloud 2 bir adım üstte bence.

İkisi de yalıtım konusunda iyi. 7.1 asla kullanmam, hiç hoşlanmadığım bir özellik bu yüzden bu konuda fikir sahibi değilim.

İkisi de çok güzel kulaklıklar, pişman edeceğini sanmıyorum.

HyperX Cloud 2 kullanıyordum gayet memnundum hem oyun hem müzik konusunda. Bu sabah Logitech G Pro X aldım, oyunlardaki performansını daha iyi buldum, fakat ses yüksekliği konusunda Cloud 2 bir adım üstte bence.

İkisi de yalıtım konusunda iyi. 7.1 asla kullanmam, hiç hoşlanmadığım bir özellik bu yüzden bu konuda fikir sahibi değilim.

İkisi de çok güzel kulaklıklar, pişman edeceğini sanmıyorum.

Cevabın ve tavsiyen için teşekkür ederim ama Cloud 2 eski bir kulaklık helede Logitech Pro X'ten sesi yüksekse Logitech'i asla düşünmem ikisini de eliyorum o yüzden. Keşke Rampage R81 champion hakkında bir şey bilen olsa.

Cevabın ve tavsiyen için teşekkür ederim ama Cloud 2 eski bir kulaklık helede Logitech Pro X'ten sesi yüksekse Logitech'i asla düşünmem ikisini de eliyorum o yüzden. Keşke Rampage R81 champion hakkında bir şey bilen olsa.

Rica ederim, Rampage genel olarak düşük bütçeli ürünler üreten bir firma, bahsettiğiniz modeli hiç denemedim fakat marka bana pek güven vermiyor. Ben olsam daha iyi markalara yönelirdim onun için.

HyperX Cloud Alpha S modelini de önerdiklerini görmüştük çok kez. Onu da araştırabilirsiniz.

Rica ederim, Rampage genel olarak düşük bütçeli ürünler üreten bir firma, bahsettiğiniz modeli hiç denemedim fakat marka bana pek güven vermiyor. Ben olsam daha iyi markalara yönelirdim onun için.

HyperX Cloud Alpha s modelini de önerdiklerini görmüştük çok kez. Onu da araştırabilirsiniz.

Rampage bana da güven vermiyor fakat düşük bütçeli markanın en pahalı ürünü güzeldir diye düşündüm HyperX'in o modeli de pahalı diye hatırlıyorum HyperX'de açıkçası alasım yok Sennheiser falan bayağı araştırdım kafam çok karışık işte bilmiyorum bir kulaklıga da çok para vermek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı