1000TL Telefon Önerisi

MysticVezonTR

Kilopat
Evet yine bu başlık yine. Bıktığınızı duyar gibiyim fakat benim tercihlerim diğer insanlara göre farklı olduğu için bu konuyu bir daha açıyorum. Kendimi artık eski telefonumdan -HTC Wildfire S- kurtarmak istiyorum. Bütçem 1000TL civarlarında, azıcık çıkadabilirim azıcık inede. Aşağıda gördüğünüz gibi bu fiyatta bir telefona göre çok şey istiyor olabilirim ama sizin bana iyi bir F/P ürün önerebileceğinizi biliyorum. (y)

Telefonda aradığım özellikler:

• Kamera kalitesi iyi olsun. Çünkü görüyorum ki yeni çıkan ve kamera özellikleri iyi olmasına rağmen kaydırmalı telefonlar gibi piksel piksel veya bulanık telefonlar var.
  • Pili dayanıklı olsun. Çünkü eski telefondan yenisine geçeceğiz değişik özellikler gelecek, yeni oyunlar tadacağım. :)
  • Dayanıklı olsun, narin -çıt kırıldım- olmasın.

Huawei P9 Lite alabilirsiniz veya bütçenizi genişletebilirseniz Xiaomi Mi5.
İki telefonada baktım ve Xiaomi Mi5'in dayanıksız olduğunu gördüm. Huawei P9 Lite ise güzel fakat babamda da Huawei P8 Lite var ve Huawei'i pek beğenmiyorum. Başka kaliteli birşeyler önerebilir misiniz? Lütfen yanlış anlamayın bu iki telefonda çok kaliteli ama bu telefonları o kadarda beğenmedim.

Ya bunlarda iyi ama daha sağlam şeyler arıyorum, yeni olmasa da kendilerini çok telefon tarafında göremediğim modellerden veya eskiden sürekli arıza çıkaran telefonları istemiyorum diyebilirim. Peki bunların dışında İphone 5S nasıl bir seçenek olur? Bir de bu aralar bende eskiden kamera konusunda ve şuanda da kamerada eline toz konduramayacağını düşündüğüm SONY var. Ama Sony'nin ucuz modelleri de pil veya ekran açısından iyk değil. Bana uygun telefon sanırsam yok. [emoji22]

Ya bunlarda iyi ama daha sağlam şeyler arıyorum, yeni olmasa da kendilerini çok telefon tarafında göremediğim modellerden veya eskiden sürekli arıza çıkaran telefonları istemiyorum diyebilirim. Peki bunların dışında İphone 5S nasıl bir seçenek olur? Bir de bu aralar bende eskiden kamera konusunda ve şuanda da kamerada eline toz konduramayacağını düşündüğüm SONY var. Ama Sony'nin ucuz modelleri de pil veya ekran açısından iyk değil. Bana uygun telefon sanırsam yok. [emoji22]
Sağlam şeylerden kastınız ney? Arkadaşın önerdikleri gayet kaliteli telefonlar. iPhone 5S artık eski bir model, direk çıkartın listenizden.

Aradığın özellik Iphone, onu belirteyim. Fakat bütçen yetersiz. Android olarak Sony Xperia Xa Fiyatı, Taksit Seçenekleri ile Satın Al bu ideal.

Bataryası sağlam olsun diyorsan da Reeder P10 4g 3gb / 32 Gb çift Sim Akilli Telefon 1.2507.5822 GittiGidiyor'da 254291044 bu idealdir.

Fakat muhtemelen bunları da beğenmeyeceksin. Bu yüzden bütçeni artır.
Biraz daha çıkabilirim aslında. Çok uçuk bir rakam olmadan bana telefon onerebilir misiniz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı