105.000 TL'lik bilgisayar toplama

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mucho

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar kazı kazandan 105.000 TL çıktı, yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum ve kasanın Minecraft'ta en iyi shaderlerle oynamak istiyorum ve edit yapacağım ekran kartı 3 fanlı olsun 2 fanlılar sıkıntı oluyor benim için. RAM'i en az 64 GB olsun GTA oynuyorum genelde hafızası çok olsun 1360x768 monitör kullanacağım çünkü monitöre para harcamayacağım. Önerilerinizi bekliyorum laptopta önebirilirsiniz bir de sıvı soğutma olmasın mağarada yaşıyorum sıkıntı çıkıyor. Ha birde duvar PC önermeyin taşa monte etmek çok zor. Yandaki kasa camını söküp mağaranın penceresi olarak kullanacağım. Teşekkürler...

Arkadaşlar kazı kazandan 105.000 TL çıktı, yeni bir bilgisayar toplamak istiyorum ve kasanın Minecraft'ta en iyi shaderlerle oynamak istiyorum ve edit yapacağım ekran kartı 3 fanlı olsun 2 fanlılar sıkıntı oluyor benim için. RAM'i en az 64 GB olsun GTA oynuyorum genelde hafızası çok olsun 1360x768 monitör kullanacağım çünkü monitöre para harcamayacağım. Önerilerinizi bekliyorum laptopta önebirilirsiniz bir de sıvı soğutma olmasın mağarada yaşıyorum sıkıntı çıkıyor. Ha birde duvar PC önermeyin taşa monte etmek çok zor. Yandaki kasa camını söküp mağaranın penceresi olarak kullanacağım. Teşekkürler...
Bu bütçede pek bilgim yok ama tavsiyem bu şekildeki bir sisteme 768p ile yazık etmeyin.

Hocam o kadar güzel sistem alacaksınız ve 1366X768P monitör kullanacaksınız ha? Güldürmeyin beni :D

@Recep Baltaş ,@GalaxySal450 @Ali Güngör

Hocam görüntü önemli değil benim için çok anlamıyorum bilgisayarlardan. Boşa para vermemek için dedim.
Boşa para vermek değilki bu? Bu dediğiniz 19 Litre damacana suyum var, bu suyu çay bardağından içmeye çalışayım gibi.

Alt tarafı 6K vereceksiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı