105 kişinin hayatını kaybettiği Rende sitesinin sahibi serbest bırakıldı

Hangi firmalar bu yapılara onay verdi? Müteahhit tamam pislik yaptı da bu pisliğe göz yumanlar kimler? Müteahhitler bu evlere onay veren denetimciler hepsine idam vereceksin. Bundan sonra da yapılan bütün her şey çok sıkı denetim altında olacak. Fakat bura rant ülkesi olduğu için 50 bin insan öldüğüyle kalır.

Bu ülkede herşey olursuna ama rezil olamazsın. Hatay BB Lütfü Savaş gibi ikdidar ve muhalif tarafa oynarsan kimse laf etmez, her iki taraftan da kimse istifa etmez, savundukları düzen batsın.

Kaç yaşındaki komutanları hapiste tutuyorlar ama. (Mesaj 15 Temmuz ile alakalı değil.)
Cübbeli poz verenlere bişey olmazken, ülkesi için endişelenen 103 amirali hain ilan etmekte hızlılar.

Zamanında müteahhit toprak sahibi için suç duyurusunda bulunmuş kolon kesildiğinden dolayı ama savcı bozuntusunun biri takipsizlik kararı vermiş esas suçlu o savcı. Ne çok para yedirmişlerdir o savcıya. Müteahhit görevini yapmış yargı görevini yapmamış.
Bu önemli bir ayrıntı, eğer bu doğruysa suçlu kolonları kesen ve ev sahibidir, denetim yapmayanlardır.

Yazıklar olsun, ne denebileceğini bilmiyorum. 105 kişinin ölümüne sebep oluyor ve sırf yaşından dolayı ceza almıyor.
Hocam adam dava açmış daha ne yapsın, bizim toplumumuz kader planı yapanlardan hesap sormalı.

Rusya daki demokrasinin Türkiye'den iyi olduğunu düşünüyorum.
Rusya'da bir siyasetteki demokrasi kötü bence siyaset harici iyi.

Geri
Yukarı