105 kişinin hayatını kaybettiği Rende sitesinin sahibi serbest bırakıldı

28 Şubat'ta yapılan hataları biliyorum tamam ama o zaman Cumhuriyet düşmanları, laiklik düşmanları da yargılanmalı.
Bu kararları alanlarda aslıdan Cumhuriyet ve Laikliğe düşman olanlardı, bugünkü sorunların kaynağını onlar oluşturdu. Aldıkları kararların değil Türkiye, Dünya hukukunda yeri yok, bunu bile bile yaptılar.

Kreş'te kolon kesilmeye başlandığı andan itibaren müteahhit firmanın avukatı şikayetçi olmuş. Kreşin sahibi Milli Eğitim Bakanı'ndan torpilli olduğu için şikayetin gereği yapılmamış. Takipsizlik kararı ile dava düşmüş.

İş işten geçtikten sonra göstermelik soruşturma:

Torpile dair ipucu olan resmi haber:

Torpilin haberi:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şimdide İstanbul depremi için çalışma yapıldığı falan söyleniyor, ne çalışması yahu ? Dalgasız denizde herkes kaptan, hiçbir çalışma falan yok. Elleri cebinde ıslık çalıyorlar, sonrada kader planı diyorlar.

Allah muhafaza uzmanların yıllardır bahsettiği kaçınılmaz deprem olursa ki, er yada geç olacak o zaman bugünkü depremdeki acının belki 5 katını yaşıyacağız. 30 bin bina yıkılmayı bekliyormuş, belkide daha fazla ve her binada kaç kişi oturuyor ? Acilen tehlikeli binalar tespit edilip yıkılmalı.

Eee burası. Türkiye cumhuriyeti kimse adaleti aramasın küçük kıza taciz edersin serbest, küçük yaşta kızı evlendirirsin serbest, esrarı eroini içeri alırsın serbest, kadını öldür serbest bana bir tane adaleti temsil edecek bir olay gösterin 😃

Eee burası. Türkiye cumhuriyeti kimse adaleti aramasın küçük kıza taciz edersin serbest, küçük yaşta kızı evlendirirsin serbest, esrarı eroini içeri alırsın serbest, kadını öldür serbest bana bir tane adaleti temsil edecek bir olay gösterin 😃
Kadir Şeker hapse atıldığında adalete biraz olsun inancım vardı o da gitti.

Geri
Yukarı