1050 Ti ne kadar süre daha idare eder?

Güncel oyunlarda testlere bakıyorum kart düşük ayarlarda 30-50 FPS idare ediyor. (Valhalla, Legion, RDR2 vs.) merak ettiğim bu kart daha ne kadar daha yaşar? Maalesef yeni bir kart gibi bir lüksüm yok gittiği kadar oynamak istiyorum.

Ne tarz ve hangi grafiklerde oynadığına bağlı yeni çıkacak oyunlarda bitti o kartın ömrü misal Cyberpunk 2077 minimum 1660 Super istiyor ama CS Valorant LoL oynayan birisi isen daha götürür yani anlayacağın ne tarz amaçla kullanacağına bağlı.

Açıkçası oynadığın oyuna göre değişir. Güzel bir O.C yapıyorum ben RX 570 kıvamına getiriyorum açıkçası. Furmark'ların çoğunda 10 FPS artış yakaladım 1080P'de. RAM O.C yaptığımda 15 FPS artış yakalıyorum işlemci'nin tüm çekirdeklerini kullandırdığımda toplam da stok hale oranla 17 18 FPS artışım var.
Hocam istersen o karta trafo bağla yine de 570'in yanına yaklaştıramazsın.

FPS'te sıkıntı çıkmadı 2017 2018 arasında aldık ASUS ROG STRIX 1050 Ti rahat rahat FPS oyunları oynarsınız ama hikaye tarafında bilmiyorum.

1050Ti yeni nesil AAA oyunlar için miladını doldurdu. Düşük ayarlarda oynamayı sevmediğim için de benim gözümde bitmiş bir kart. Ama düşük ayarlar da oynuyorsan daha idare edebileceğini düşünüyorum seni.

RX570 ile GTX 1050 Ti arasında oyundan oyuna değişen 20-35 FPS arası fark var overclock ile nasıl o kıvama getirmiş olabilirsin. Eğer ciddiysen ayarlarını söyler misin bende GTX 1050 Ti kullanıyorum. Satıp RX 570 alacağım muhtemelen.
25 30 FPS fark yok. Ortalama 15 FPS falan fark var genel anlamda.

Yeni konular

Geri
Yukarı