1050 Ti PC aralıklı olarak kasıyor

mertbedirhan

Hectopat
Sistemim;

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
Anakart: MSI B450M-A Pro Max.
RAM: Corsair Vengeance 3000MHz 16 GB.
Ekran kartı: ASUS ROG 1050 Ti 4 GB.
SSD: Adata 240GB SATA.

Bu sisteme sahibim ve bilgisayarım dünden bu yana sabit aralıklarla kasıyor. Mouse hareket ettirirken takılarak hareket ediyor ve video izlerken yine sabit aralıklı olarak takılıyor. Ayarlardan format attım düzelmedi, USB'den format attım yine düzelmedi, Kaspersky antivirüs satın aldım defalarca tarattım herhangi bir değişiklik yok. Ne yapacağımı bilemiyorum bana yardımcı olur musunuz?

Sistemim;

İşlemci: AMD Ryzen 5 3600.
Anakart: MSI B450M-A Pro Max.
RAM: Corsair Vengeance 3000MHz 16 GB.
Ekran kartı: ASUS ROG 1050 Ti 4 GB.
SSD: Adata 240GB SATA.

Bu sisteme sahibim ve bilgisayarım dünden bu yana sabit aralıklarla kasıyor. Mouse hareket ettirirken takılarak hareket ediyor ve video izlerken yine sabit aralıklı olarak takılıyor. Ayarlardan format attım düzelmedi, USB'den format attım yine düzelmedi, Kaspersky antivirüs satın aldım defalarca tarattım herhangi bir değişiklik yok. Ne yapacağımı bilemiyorum bana yardımcı olur musunuz?
SSDnin sağlık değerine bakabilir misin aynı sorun bendede vardı masaüstüne donmalar vb. 1-2 hafta içinde ssdim pert oldu yenisini gönderdiler garantiden.

Ayrıca sıcaklık değeride yüksekse yavaşlama oluyor diye biliyorum disklerde.

SSD'nin sağlık değerine bakabilir misin aynı sorun bende de vardı masaüstüne donmalar vb. 1-2 hafta içinde SSD'im pert oldu yenisini gönderdiler garantiden.

Adata SSD toolbox üzerinden baktım "good" yazıyor. Herhangi bir sorun göremedim.

SSD'nin sağlık değerine bakabilir misin aynı sorun bende de vardı masaüstüne donmalar vb. 1-2 hafta içinde SSD'im pert oldu yenisini gönderdiler garantiden.

Disk sicaklığım 42 derece.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı