1080 Ti'dan 3060 Ti'a geçilir mi?

@ekrem816 performanslı bir kart olduğunu bende biliyorum. Kaç yıl önceki kart, garantisi yok, güncel değil; çıkmışsınız performanslı diye 3.000 diyorsunuz. Bir de stoğu olmayan kart ile örnek göstermişsiniz fiyatını.

Daha 2 gün önce bir üye, vergiler dahil Amazon üzerinden 5.600'e RTX 3070 aldı. Bence siz piyasayı takip edin.

Bence değmez. Zira zaten olsa olsa 10 - 15 FPS gibi bir fark olacak. Bence en az 3070 için değiştirilmeli. Fiyatları takip ederek 6000TL altına bile 3070 alabilirsiniz.

Paranız varsa değer. Fakat geçince RTX ve DLSS hariç aman aman bir fark olmayacak. Bence yaptığınızda daha güçlü bir kartla yükseltme yapın. Bütçenizin üstüne katamazsanız ve oyunları RTX açık bir şekilde oynayacaksanız değer. DLSS zaten mükemmel bir teknoloji.

@ekrem816 performanslı bir kart olduğunu bende biliyorum. Kaç yıl önceki kart, garantisi yok, güncel değil; çıkmışsınız performanslı diye 3.000 diyorsunuz. Bir de stoğu olmayan kart ile örnek göstermişsiniz fiyatını.

Daha 2 gün önce bir üye, vergiler dahil Amazon üzerinden 5.600'e RTX 3070 aldı. Bence siz piyasayı takip edin.

Tamam kardeşim hadi yer değiştirelim. Sen benim yerimde ol ve 2 fanlı düz modelleri 3300 TL iken 3 fanlı RGB modelini git 2500 TL'ye ver. İnsanların malını öldürmekten vazgeçin. Yurtiçi piyasasını yurt dışı piyasasıyla karşılaştıramazsınız. O zaman 2. el araba sahipleri de arabalarını yurt dışı fiyatlarıyla satsınlar? Peugeot 207 modelinin ülkemizdeki 2. el başlangıç fiyatları 50k civarı ve Avrupa'da bu araç 1500 Euro. Senin yaptığın kıyaslamanın bundan farkı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı