1080p için 24 inç mi 27 inç mi?

İkisi de değil. 1080p için en ideal ekran boyutu 21.5 inçtir. Bir olgudur. 24 inçin üzerine kesinlikle çıkılmamalıdır.

1080p'de ben de 27 inç almayı düşünüyordum fakat sonradan buraya konu açıp araştırdıktan sonra şu modeli aldım. Gerçekten de çok güzel görüntü veriyor ve 24 inçten neden yukarı çıkmayacağını aldığında hissettiriyor.

21 inç alacaksa 720P monitör bakabilir evet.
Bugün bile en kral oyun laptopları 15.6 inçin üstüne çıkmıyor, 17.3 maksimum. Evet kardeşim RTX 2070'li laptoplar bile 15.6 inç ekran kullanıyor. Kullananları 720p de oyun oynasın diye. 720p demek cidden komikmiş. Oyun oynarken senin kadar piksek görmekten hoşlanan birini daha önce görmemiştim.

Bugün bile en kral oyun laptopları 15.6 inçin üstüne çıkmıyor, 17.3 maksimum. Evet kardeşim RTX 2070'li laptoplar bile 15.6 inç ekran kullanıyor. Kullananları 720p de oyun oynasın diye. 720p demek cidden komikmiş.
Laptop'un konuyla alakasını çözemedim ama,neyse.

Bugün bile en kral oyun laptopları 15.6 inçin üstüne çıkmıyor, 17.3 maksimum. Evet kardeşim RTX 2070'li laptoplar bile 15.6 inç ekran kullanıyor. Kullananları 720p de oyun oynasın diye. 720p demek cidden komikmiş.
Laptop'ta olay biraz da taşınabilirlikle alakalı ancak, 17 inç üstü laptop var mı ben bilmiyorum ancak varsa bile sektör standardı değildir deneysel amaçlı özel modellerdir diye düşünüyorum ve taşınması için bile özel çanta vs. gerekir standart boy çantalara sığamaz. Benim bahsettiğim monitörler desktop için.

Bugün bile en KralOyun laptopları 15.6 inçin üstüne çıkmıyor, 17.3 maksimum. Evet kardeşim RTX 2070'li laptoplar bile 15.6 inç ekran kullanıyor. Kullananları 720P de oyun oynasın diye. 720P demek cidden komikmiş.

Arkadaşım laptopa 32 inç ekran takacak halleri yok herhalde insanlar bunu yaninda taşıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı