1080P monitörde düşük video kalitesi

Asayiş Berkemal

Hectopat
Daha fazla  
YouTube video açtığımda 1080P video ayarında, ekranım 1080P. Oyunlarda sıkıntı yok hatta oyun video kaydı alıyorum. Onu bilgisayarda izliyorum, yine sıkıntı yok. YouTube'dan video indirip onu bilgisayarda izliyorum, sıkıntı yok ama internet tarayıcıda Netflix, Prime Video, YouTube, İzlesene hepsi açıyorum. Hepsi 1080P gösteriyor ama 480P gibi görünüyor çok rahatsız edici. Microsoft Edge tarayıcıdan açıyorum, sonuç aynı. (Gaming laptop kullanıyorum.)

bilgisayara 1080p indirdim youtube videosunu görüntü yine aynı youtube dan izliyorum yine 1080p gibi değil
Hocam sorunu çözebildiniz mi? 1 hafta önce monster abra a5 v19.2 laptop aldım windowsu kendim yükledim güncelleştirmeleri de yaptım ( nvidia ve intel sürücüleri dahil ) sadece windows keyi girmedim. oyunlarda çözünürlükte herhangi bir problem yokken youtubde da 1080p kalitedeki video 360p gibi pixel pixel görünüyor internette de bir türlü bir şey bulamadım bu konuda.

Hocam sorunu çözebildiniz mi? 1 hafta önce Monster Abra A5 v19.2 laptop aldım Windows'u kendim yükledim güncelleştirmeleri de yaptım ( NVIDIA ve Intel sürücüleri dahil ) sadece Windows keyi girmedim. Oyunlarda çözünürlükte herhangi bir problem yokken youtubde da 1080p kalitedeki video 360p gibi piksel piksel görünüyor internette de bir türlü bir şey bulamadım bu konuda.

Yok hocam maalesef.

Ne yaptın çözebildin mi?

Hocam sen çözebildinmi ayni sorun bende de var

Hocam sorunu çözebildiniz mi? 1 hafta önce Monster Abra A5 v19.2 laptop aldım Windows'u kendim yükledim güncelleştirmeleri de yaptım ( NVIDIA ve Intel sürücüleri dahil ) sadece Windows keyi girmedim. Oyunlarda çözünürlükte herhangi bir problem yokken youtubde da 1080p kalitedeki video 360p gibi piksel piksel görünüyor internette de bir türlü bir şey bulamadım bu konuda.

Hocam çözebildinismi aynj sorun bende de var

YouTube video açtığımda 1080p video ayarında, ekranım 1080p. Oyunlarda sıkıntı yok hatta oyun video kaydı alıyorum. Onu bilgisayarda izliyorum, yine sıkıntı yok. YouTube'dan video indirip onu bilgisayarda izliyorum, sıkıntı yok ama internet tarayıcıda Netflix, Prime Video, YouTube, izlesene hepsi açıyorum. Hepsi 1080p gösteriyor ama 480p gibi görünüyor çok rahatsız edici. Microsoft Edge tarayıcıdan açıyorum, sonuç aynı. (Gaming laptop kullanıyorum.)

Çözemediysen yardımcı olabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı