10k altı Gaming laptop tavsiyesi

Hocam o bütceye çok büyük beklentiniz olmasın. ama, ASUS Vivobook 15 Amd Ryzen 5 4600h 16gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Freedos M1502ıa-ej133t7 Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle birşey var, buna bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
, bu da oyun testi.

Hocamın önerdiği sistem, benim sistemden çok daha iyi. Taksitle onu alabilirsiniz.

Hocam o bütceye çok büyük beklentiniz olmasın. Ama, ASUS Vivobook 15 Amd Ryzen 5 4600h 16gb 512gb Ssd 15.6" Fhd Freedos M1502ıa-ej133t7 Fiyatı, Yorumları - Trendyol böyle bir şey var, buna bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
, bu da oyun testi.

Gaming laptop önerisi istiyor arkadaş. O fiyata mümkün değil.
Sizde belirtmişsiniz beklentisi olmasın diye doğru, videoda da gözüktüğü üzere kaç sene öncesinin oyunlarında bile grafikler düşük vaziyette aldığı FPS değerleri ortada.
Bu arkadaş kesinlikle bütçe arttırmak zorunda yoksa parayı çöpe atmış olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizde belirtmişsiniz beklentisi olmasın diye doğru, videoda da gözüktüğü üzere kaç sene öncesinin oyunlarında bile grafikler düşük vaziyette aldığı FPS değerleri ortada.
Aynen hocam. En az 20k toplaması lazım, doğru düzgün birşey almak için. Ama arkadaş bütcesini paylaşmış. Bizede o fiyata en iyi sistemi paylaşmak düşer. Sonra alır mı almaz mı kendi kararı. Ben olsaydım o fiyata asla dizüstü almazdım.

O bütçeye kadar özellikle dizüstü modellerde, oyun performansı iyi laptop alamazsın.
Yeni nesil oyun yani günümüzdeki oyunları ve ileride çıkacak olan oyunları düşük ayarda oynamakla yetinirsin.

Gaming derken başlıca oyunları açsın yeter, zaten işimi görür bütçede ona göre ayırdım.

O fiyata alinmaz o PC. Acer 3050 var o fiyata.

10k yakın bütçeyle alınacak en iyi laptop nedir?

Kaç olmalı, olmadı seneye alırız tabii fiyatlar aynı kalmaz ama her neyse.

Geri
Yukarı