10TL'lik Windows 10 key

2 senedir kullanıyorum n11'den almıştım herhangi bir sorun yok ama Microsoft Office içinde aynı yöntemle almıştım onu banladılar.

Şimdi şöyle bir durum var,Lenovo V130-15IKB Intel Core i5 7200U 8GB 1TB + 240GB SSD Fiyatı
Bu laptop freedos ve 240GB ssd var.
Hp olanda ise hem daha iyi işlemci, hem win10, hem daha iyi ekran kartı var ama ssd yok. Hangisini almak sizce daha mantıklı.
Ekran kartı daha iyi olanı al.
Microsoft bu keylerin sahte olduğunu söylüyor. Yani crackten farkı yok.
Bu keylerin crackle uzaktan yakından alakası yok crack olması için 3. parti bir yazılımla ürünün kodlarıyla oynayarak Windowsu etkinmiş gibi göstermek veya deneme süresini sonsuza kadar uzatmak gerekir. Ve aynı zamanda crackleyince Windows defender etkin gibi gözüksede aslında hiçbirşey yapmaz ve sistemdeki kod çöplüğü yüzünden sistem yavaşlar. Ama bu keylerde ne bir yavaşlama nede Windoss defenderin çalışmaması gibi bir durum söz konusu değil. Tabii ki Windows bunların legal olmadığını söyleyecek sonuçta adamlar aynı ürünü 600TL ye satılıyor ama fark ettiyseniz ürünlerin satışının durdurulmasına yönelik hiçbirşey yapılmıyor. Emin olun eğer illegal olsaydı çoktan böyle apaçık satışı durdurulurdu.

Son düzenleme:
Bulduğun key, OEM key bir sıkıntı yaşamazsın.

Benim tırstığım artık key değil freedos laptop. Kurulum işlerinde pek bir bilgim yok. Bilgisayarcıya da ne kadar güvenebileceğimden emin değilim. Becerebilir mi falan diye. Extra masraf ve baş ağrısı olsun istemiyorum.
Gözünüzü seveyim yeni aldığınız güzelim bilgisayarları şu bakkallara emanet etmeyin. Çok basit bir işlem Windows yüklemek. İlgili videoları ve rehberleri mobil cihazınızdan takip ederek adım adım kendiniz yükleyin Windows'unuzu.

Gözünüzü seveyim yeni aldığınız güzelim bilgisayarları şu bakkallara emanet etmeyin. Çok basit bir işlem Windows yüklemek. İlgili videoları ve rehberleri mobil cihazınızdan takip ederek adım adım kendiniz yükleyin Windows'unuzu.
Katılıyorum zaten Windows kurma işleminde bilgisayara kalıcı bir zarar verme olasılığınız yok.

Benim tırstığım artık key değil freedos laptop. Kurulum işlerinde pek bir bilgim yok. Bilgisayarcıya da ne kadar güvenebileceğimden emin değilim. Becerebilir mi falan diye. Extra masraf ve baş ağrısı olsun istemiyorum.
Youtube'da Technopat'ın çektiği FreeDOS cihaza Windows 10 yükleme rehberleri var ya da Monster'ın kendi Youtube kanalında da FreeDOS cihaza Windows yükleme rehberleri var.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı