11.000 TL bütçeye masaüstü sistem önerisi

Çok teşekkür ederim dostum vallahi. Bunlara dikkat edeceğim. İnternetten alacak olursam sana link atarım.

Hocam bunu alayım mı? Bunun eni boyu kaç cm oluyor. Şaka yapmıyorum bir yerden para geldi daha yeni :D. Daha yeni konuştuk. Komik bir şekilde denk geldi. Fiyat bandımı 4 bine çıkaramam.

Bunlara ne dersin. Çok mu kalitesiz.

Evet, Samsung çok kötü.
ASUS VP249QGR alabilirsin. Cidden güzel modeldir en iyi IPS panel türü olan igzo IPS panel kullanır ve sizi her konuda tatmin edecektir.
1inç 2.5cm ediyor ona göre hesaplarsak 60cm olur yüksekliğide yaklaşık 50cm olur.

Evet, Samsung çok kötü.
ASUS VP249QGR alabilirsin. Cidden güzel modeldir en iyi IPS panel türü olan igzo IPS panel kullanır ve sizi her konuda tatmin edecektir.
1inç 2.5cm ediyor ona göre hesaplarsak 60cm olur yüksekliğide yaklaşık 50cm olur.
Bunu alacağım hocam. Bu leptop.com.tr güvenilir mi

Güvenilir Gaming gen in alt sitesi zaten.
Dikkat edersen arayüzü aynı :D
Hocam nasılsın selamlar. Seni yine rahatsız etmeye geldim. 300 TL'ye kadar kulaklık önerisi yapar mısın bana. Seni diğer konularda kulaklık önerirken gördüm. Bana yardımcı olabileceğini düşündüm.

Hocam nasılsın selam. Seni yine rahatsız etmeye

Hoş geldin. İyiyim, aynı devam. Sizleri sormalı.

300 TL'ye kadar kulaklık önerisi yapar mısın bana. Seni diğer konularda kulaklık önerirken gördüm. Bana yardımcı olabileceğini düşündüm.

Ben o konulara pek bakmıyorum artık ama bilen birine sorduğumda BİM üzerinden HP Omen 800 alabileceğini söyledi.

Son düzenleme:
Hoş geldin. İyiyim, aynı devam. Sizleri sormalı.

Ben o konulara pek bakmıyorum artık ama bilen birine sorduğumda BİM üzerinden HP Omen 800 alabileceğini söyledi.
ben de iyiyim teşekkür ederim dostum benim.
Şöyle birşey bulabildim bütçeme göre. Yorumları iyi incelemesine de baktım güzel gibi duruyor.
O kulaklığı BIM üzerinde bulamadım. Sanırım artık satılmıyor

Son düzenleme:
Ben de iyiyim teşekkür ederim dostum benim.
Şöyle bir şey bulabildim bütçeme göre. Yorumları iyi incelemesine de baktım güzel gibi duruyor.

Fena durmuyor. Bende de buna benzer bir şey vardı. Pek sağlam değil.
Önce mikrofonu kırıldı sonra RGB'leri gitti sonra kablosuna bir şeyler oldu sonra sağ tarafın sesi gitti sonra yere düştü kırıldı.

Yani uzun vade de sıkıntı çıkarabilir ama idarelik arıyorsan alabilirsin.
Kulağın büyükse o padler çok rahatsız eder ona dikkat et.

Son durumu bu kulaklığın:
IMG_20230621_221952.jpg

Fena durmuyor. Bende de buna benzer bir şey vardı. Pek sağlam değil.
Önce mikrofonu kırıldı sonra RGB'leri gitti sonra kablosuna bir şeyler oldu sonra sağ tarafın sesi gitti sonra yere düştü kırıldı.

Yani uzun vade de sıkıntı çıkarabilir ama idarelik arıyorsan alabilirsin.
Kulağın büyükse o padler çok rahatsız eder ona dikkat et.

Son durumu bu kulaklığın:
Eki Görüntüle 1830959
Tamam hocam çok teşekkür ederim. O zaman araştırmaya devam edeceğim. Bu arada yeni sistemimdeki sıcaklık değerlerini yük altındayken not alıp sana yazacağım. Belki bi soğutucu tavsiyesi isterim senden sıcaklıklar yüksek çıkarsa.

Tamam hocam çok teşekkür ederim. O zaman araştırmaya devam edeceğim. Bu arada yeni sistemimdeki sıcaklık değerlerini yük altındayken not alıp sana yazacağım. Belki bir soğutucu tavsiyesi isterim senden sıcaklıklar yüksek çıkarsa.

R5 5500 vardı değil mi? Sıcaklıklar 75'i geçmez diye düşünüyorum işlemci tarafında.
Ekran kartında ASUS Dual'di sanırım oda 75 dereceleri geçmez.

Yine de anormal bir sıcaklık varsa haber edersin 👍

Bu arada kulaklık olarak bunlarada bakabilirsin.

R5 5500 vardı değil mi? Sıcaklıklar 75'i geçmez diye düşünüyorum işlemci tarafında.
Ekran kartında ASUS Dual'di sanırım oda 75 dereceleri geçmez.

Yine de anormal bir sıcaklık varsa haber edersin 👍

Bu arada kulaklık olarak bunlarada bakabilirsin.
R5 5500 ve RX 6650 XT var hocam. Bana işlemci ve ekran kartının hangi sınırı geçmemesi gerektiğini söyleyebilir misin. Ona göre yazarım sana.
Bu kulakları inceleyeceğim.

Geri
Yukarı