11.000 TL'ye kadar RX 6600XT Custom model önerisi

En mantıklı kart bu olur fiyat iyi hem sessiz ve soğutması iyi olsun diyorsan Gaming X en iyisi. Red Devil bulursanız oda çok iyi bir modeldir.
Hocam Red Devil hiç yok. Benim şuan 4 seçeneğim var.
1. 9750 TL'den aldığım Quick ile devam etmek.
2. 11300 TL'den Gaming X almak.
3. 10400 TL'den Gigabyte Gaming OC almak.
4. 10200 TL'den Asus Dual almak.
Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz ?
Hocam belirtmeyi unuttum ayrıca Hatay'da oturuyorum kardeşimin kasası Mesh panel değil ona göre önerirseniz sevinirim.

Hocam Red Devil hiç yok. Benim şu an 4 seçeneğim var.
1. 9750 TL'den aldığım quick ile devam etmek.
4. 10200 TL'den ASUS Dual almak.
Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?
Hocam belirtmeyi unuttum ayrıca Hatay'da oturuyorum kardeşimin kasası mesh panel değil ona göre önerirseniz sevinirim.

Fiyat farkı verebiliyorsan Gaming X yoksa ASUS Dual çünkü yeni üretim Dual modelleri çok performanslı ve soğuk bütçe var ise kesinlikle Gaming X Gigabyte OC Pro modeli değil o yüzden.

Fiyat farkı verebiliyorsan Gaming X yoksa ASUS Dual çünkü yeni üretim Dual modelleri çok performanslı ve soğuk bütçe var ise kesinlikle Gaming X Gigabyte OC Pro modeli değil o yüzden.

Hocam Dual ile Gigabyte arasında sıcaklık değeri olarak hangisi daha iyi performans verecektir ? 2-3 FPS önemli değil benim için.
Aslında Msi alabilirim fakat taksitte vade farkı koyuyor 11500 TL geliyor. Sizce değer mi ?

Hemen hemen kafa kafaya 3 fan diye en iyisi olmuyor bildiğiniz gibi Dual alın bence.
Dual orta seviye, Gigabyte üst seviye olmasından dolayı biraz çekiniyorum aslında. 3 fanla alakası yok zaten benim için ısı değerleri çok daha önemli. Çünkü bakın zamanında Gigabyte yerine Asus TUF 3080 aldım.

Dual orta seviye, Gigabyte üst seviye olmasından dolayı biraz çekiniyorum aslında. 3 fanla alakası yok zaten benim için sıcaklık değerleri çok daha önemli. Çünkü bakın zamanında Gigabyte yerine ASUS TUF 3080 aldım.

GIGABYTE Radeon RX 6600 XT GAMING OC PRO 8G Review
OC Pro modelinin sıcaklık değerleri çok iyi fakat düz modeli bulamadım test olarak sadece sıcaklık önemli ise 3 fanlı Gigabyte alın.

Merhaba arkadaşlar, dün 6600 XT quick aldım ama sanki sıcaklık değerleri biraz fazla kardeşim almışken düzgün bir şey almak istiyor. İlk defa AMD kart alacağım. Aklımda bu kartı iade edip başka model almak var. Siz ne düşünüyorsunuz? Aklımdaki modeller;
1- https://www.trendyol.com/gigabyte/r...4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme
2- https://www.trendyol.com/sapphire/1...4_za1u3cm&adjust_campaign=epey_urun_listeleme
Not: Gigabyte Pro modeli değil bu yüzden biraz tedirginim bu karttan pek videosu bulunmuyor. Kullanan varsa sıcaklık değerlerini yazarsa memnun kalırım.

AMD kısmında Sapphire, powercooler, ASUS, Gigabyte bu 4 markadan herhangi biri üzmez MSI söylememin nedeni 3 defa MSI ait AMD kartları kullandım ısınma problemi yaşadım.
Hocam Red Devil hiç yok. Benim şu an 4 seçeneğim var.
1. 9750 TL'den aldığım quick ile devam etmek.
4. 10200 TL'den ASUS Dual almak.
Siz olsaydınız hangisini seçerdiniz?
Hocam belirtmeyi unuttum ayrıca Hatay'da oturuyorum kardeşimin kasası mesh panel değil ona göre önerirseniz sevinirim.

Sapphire Nitro RX 6600 XT 10.477 TL

Asus rog strix-RX6600XT-O8G-GAMING 8GB 128Bit GDDR6​

10.540 TL havale ile

Son düzenleme:
Hocam uzun süre baktım şu video var bakar mısınız ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam uzun süre baktım şu video var bakar mısınız ?
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Düz Gaming OC olan model.
AMD kısmında Sapphire, powercooler, ASUS, Gigabyte bu 4 markadan herhangi biri üzmez MSI söylememin nedeni 3 defa MSI ait AMD kartları kullandım ısınma problemi yaşadım.

MSİ

Asus rog strix-RX6600XT-O8G-GAMING 8GB 128Bit GDDR6​

10.540 TL havale ile

Hocam daha yeni 1000XM4 ve TV aldığım için peşin veremem 3 taksit almam lazım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı