11.000TL laptop önerisi

Alınabilecek bir model bir bak istersen.

Hocam ekran kartı da işlemcide eski. Ayrıca ısınma sorunları olabiliyor gf serisinde.

O fiyata ekran kartı olmayan laptop alınmaz gibi.
RX 5500M bulunuyor zaten GTX 1650 Ti ile eşit sayılırlar.

Mesela bunun 1660 Ti olanını bulursan çok iyi olur.

Hayatımda hiç laptop kullanmadım. Ancak 10 derece edebilir.
MSI GF serilerinde de ısınma problemi var maalesef, zaten attığınız modelin içindeki donanımlar daha eski.

MSI Bravo 17 alın geçin.

Hocam ekran kartı da işlemcide eski. Ayrıca ısınma sorunları olabiliyor gf serisinde.

Eski olmasından değil. Ekran kartı 1650. en azından 1650 Ti olsaydı.
Bu para etmez lakin her makineye ısınma sorunu var yazmışsınız. Arkadaşımda bu makine mevcut ve 65'i geçtiğini görmedim. Kısaca ısınma sorunu yok. Sonuç lap top almayın bence PC toplayın.

Ben ısınma sorunu var diye bir şey yazmadım ki? Yazdığım da konu sahibi iade etmiş ısınıyor diye. Laptop soğutucu al dedim.

Bu para etmez lakin her makineye ısınma sorunu var yazmışsınız. Arkadaşımda bu makine mevcut ve 65 i geçtiğini görmedim. Kısaca ısınma sorunu yok. Sonuç lap top almayın bence PC toplayın.
Aynen masaüstü toplasın. Kasayı sırtlar götürür ne olacak!
Bu ürüne bakabilirsiniz, işlemcisi kötü ama. 3060 bu fiyata çok iyi, darboğaz ve ısınma olabilir.

Bu ürüne bakabilirsiniz, işlemcisi kötü ama. 3060 bu fiyata çok iyi, darboğaz ve ısınma olabilir.

Aynen. Herkes masaüstü tercih etmiyor. Masaüstü bakana masaüstü aldırın tamam da neden laptop bakana masaüstü aldırıyorsunuz.

Ama satıcısı pek güvenilir değil gibi.

Aynen. Herkes masaüstü tercih etmiyor. Masaüstü bakana masaüstü aldırın tamam da neden laptop bakana masaüstü aldırıyorsunuz.
Cünkü lap top alacaksanız ısınma sorununa katlanacaksınız. Her bir makinede ısınma sorunu var yazılırsa lap top alamazsınız. Maalesef ki oyun amaçlı makineler performansa önem verir Buda ısınma demektir.

Geri
Yukarı