11:11 İndirimleri - Fırsat Ürünleri

Sıvı soğutma daha gelmedi gelsin onu yukarıya takıcam sağdaki fanlar havayı içeri alıyor şu an üsttekiler egsoz fan sıvı soğutma gelince üste takıcam arkada 4x80 mm fan yerim var onlarıda egsoz yapıcam.

Kasa güzel ama bana yine de küçük geliyor :) İstersen sana vereyim bu şekilde düşünüyorsan tabi.
Kasanın arkası(resimde arkada kalan taraf) açık havayı nasıl içeri alıyor o sağdaki fanlarla? Arka tarafın da resmini atar mısın? O Fanları ön tarafa koyup mesh bir tasarım yapsalardı çok güzel olurdu. Bir de 4 adet 8cm fan uçak motoru gibi ses çıkarabilir haberin olsun.

Bu kasayı ben de almayı düşünüyorum ya çok şık bir kasa cidden 3 tane fanımda vardı sitede 6 fanlı geliyormuş o yüzden değğişicem benim Phanteks P300 Kasam çok küçüktü ilaç olur bu kasa bana RTX2070S ile :D
Bence güzel değil bu kasa ya altta fanlar yerine güç kaynağı koyma bölümü olmasını ben daha hoş buluyorum(tercih meselesi tabi).

Kasanın arkası(resimde arkada kalan taraf) açık havayı nasıl içeri alıyor o sağdaki fanlarla? Arka tarafın da resmini atar mısın? O Fanları ön tarafa koyup mesh bir tasarım yapsalardı çok güzel olurdu. Bir de 4 adet 8cm fan uçak motoru gibi ses çıkarabilir haberin olsun.

Tam olarak nereyi anlamadım ama bunlar sanırım.
IMG_20191223_234838.jpgIMG_20191223_234830.jpgIMG_20191223_234849.jpg

Fizik mühendisi değilim ama bence yanlış bir tasarım. PSU, ekran kartının arkasında mı?
Ekran kartının olduğu kısımın arkasında kendi bölmesi var alt kısımda orda. Baştan PSU nerede deseydin orayı çekerdim bence kasa güzelde bana ufak ben biraz rgb VS felan uğraşıyorum aldığımda da ufak geleceğini tahmin etmemiştim. Ama sorun etmiyorum böyle kalsın belki ileride değişirim.

IMG_20191224_014513.jpg

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı