11-14 Bin arası oyuncu laptopu önerisi

Mkck

Decapat
Merhabalar, iyi forumlar

Öncelikle düşündüğüm model şu:

Bu modelde aklıma yatmayan şey RAM belleğin maximum 16 GB olması. (Ya da ben mi yanlık anladım, düzeltirseniz sevinirim.)

1-2 güne siparişi geçmek istiyorum açıkçası, pek de bilgili değilim öyle.

Bu laptop alınır mı? Malum kur devamlı artıyor, başka şeyler beklemek anlamsız oldu. 1-2 gün içinde siparişi vermek istiyorum. Bu laptop değil de bu fiyat aralığında daha iyi performans verecek laptop öneriniz varsa onu da seve seve dinlerim.

İyi forumlar

Laptop olması şart mı?
O bütçeye daha performanslı bilgisayar toplayabilirsiniz.
Adam laptop istemiş. Şu bilgisayar toplamacılardan bıktık arkadaş. Her konuda görünce ayrı bi sinir oluyorum. Adam toplama bilgisayar istese eyvallah. Ama böyle olunca sinir oluyorum. İçimi dökmek istedim. İyi forumlar.

Adam laptop istemiş. Şu bilgisayar toplamacılardan bıktık arkadaş. Her konuda görünce ayrı bi sinir oluyorum. Adam toplama bilgisayar istese eyvallah. Ama böyle olunca sinir oluyorum. İçimi dökmek istedim. İyi forumlar.

Ama olması gerekenden daha pahalıya satıyorlar o fiyata daha performanslı bir PC toplanır. Parasını çöpe mi döksün adam?

Ama olması gerekenden daha pahalıya satıyorlar o fiyata daha performanslı bir PC toplanır. Parasını çöpe mi döksün adam?
Adam toplama bilgisayar istese haklısınız. Ama adam laptop istiyor ki bir sebebi vardır diye düşüneceksiniz. Gidip de adama laptop istedikten sonra niye illa toplama bilgisayar aldırma derdine giriyorsunuz ki. Belirttiği bütçe tutarında güzel bir laptop önerseniz daha makbule geçecektir.

Hocam GL serisi başlangıç serisi görseli bıraktım: https://www.technopat.net/sosyal/eklenti/dfdfd-png.260023/

Bu kadar büyük bir bütçeyle giriş seviyesi bir laptop almak istemem açıkçası.

Tavsiyeniz nedir peki hocam? Teşekkürler bilgi verdiğiniz için giriş seviyesi olduğunu bilmiyordum. Ama bütçe daha fazla aşamam pek. Bu bütçeye ne tavsiye edersiniz?

Laptop olması şart mı?
O bütçeye daha performanslı bilgisayar toplayabilirsiniz.

Laptop olması şart maalesef. Teşekkürler yanıt için.

Tavsiyeniz nedir peki hocam? Teşekkürler bilgi verdiğiniz için giriş seviyesi olduğunu bilmiyordum. Ama bütçe daha fazla aşamam pek. Bu bütçeye ne tavsiye edersiniz?

Laptop olması şart maalesef. Teşekkürler yanıt için.
Bana sorarsanız gösterdiğiniz laptop gayet güzel. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Sadece 17 inç olmasını öneririm.

Geri
Yukarı