11 ayda YDT yapılabilir mi?

@llMichaell2 hakkı Bey'i açıkçası çok önermiyorum YDT için. Eğer durumunuz varsa bir dil kursuna gitmenizi ya da internetten offline paket almanızı öneriyorum.

Hocam vallahi bu konuda çok kararsız kaldım bu yıl dilden girecek bir tanıdık hakkı hocayı önerdi. İngilizce öğretmenim dün bana Fatih çömez'in linkini attı (her ders 5-10 dakika)

(Dershane veya dil okuluna gitmem çok zor)
Tamamdır bende onu soruyordum.
AYT'deki konulara bakmayacaksınız direkt olarak dil sınavına girmeniz gerekiyor.
TYT'deki konulara çalışmanız gerekiyor.

Hocam sizin YDT için YouTube'dan veya Udemy'den Hoca/Ders öneriniz var mı?

@llMichaell2 anlıyorum da ben bu durumda olsam Fatih çömez'i tercih ederdim. Hakkı şahin gereksiz detaya giriyor.

Hocam Fatih çömez'in videoları çok kısa.

Bir de zaten önce Fatih çömez'den başlayacağım bitirdikten sonra hakkı hocayı izlemeye başlayacağım + okuldaki dil hocalarından da yardım alacağım.

Ben dilciyim. Orkun Londoner'i hep övüyorum ama yine öveceğim. Bazı konuları anlatmasa da anlattığı konularda en iyisi. 20k yüksek değil ama tense active passive modal gibi konuları 11 ayda avcunun içi gibi bilmen gerekiyor. 20k için 50 net yeter diye düşünüyorum. 11 ayda 50 nete de ulaşmak senin için zor olacaktır bu arada. İyi çalışmak lazım.

Hocam vallahi bu konuda çok kararsız kaldım bu yıl dilden girecek bir tanıdık hakkı hocayı önerdi. İngilizce öğretmenim dün bana Fatih çömez'in linkini attı (her ders 5-10 dakika)

(Dershane veya dil okuluna gitmem çok zor)

Hocam sizin YDT için YouTube'dan veya Udemy'den Hoca/Ders öneriniz var mı?
Bilgim yok o konuda.
Gramer için bazı siteler oluyor onlara bakabilirsiniz.
Cambridge gibi sitelerin testi vs. oluyor oradan seviyenizi ölçüp ona göre bir çalışma programı oluşturabilirsiniz.

Ben dilciyim. Orkun Londoner'i hep övüyorum ama yine öveceğim. Bazı konuları anlatmasa da anlattığı konularda en iyisi. 20k yüksek değil ama tense active passive modal gibi konuları 11 ayda avcunun içi gibi bilmen gerekiyor. 20k için 50 net yeter diye düşünüyorum. 11 ayda 50 nete de ulaşmak senin için zor olacaktır bu arada. İyi çalışmak lazım.

Hocam peki YDT için temelden anlatım yapan hoca öneriniz var mı? Bir oynatma listesi vb.

Bir de YDT için test veya fasikül.

Geri
Yukarı