11 aylık spora göre genetik nasıl?

oscargorkem

Decapat
Daha fazla  
Sizce genetiğim nasıl? Yaklaşık 11 aydır yapıyorum. Beslenmem çok kötü (farkındayım). Başladığımda 50 kilo civarıydım şu anda 63. sizce 1 yıla göre formum ve genetiğim nasıl? / göğüs fotoğrafım çok olmadığı için bugün antrenman sonu çektiklerimi koyabildim. Bu spor hakkında bilgi sahibi abimlerimden bekliyorum.

1bd8b6ea-d5e0-4cf9-802f-825cb8c9bfaa.jpg

4a3a7e5b-1d9a-4bfe-ba70-8626f71feb70.jpg

b70ac6a4-65e4-48f8-ba85-13005f368b85.jpg

Ekran görüntüsü 2024-05-23 204755.png

Kanat genetiğiniz iyi duruyor, göğüslerinizin ortası boş maalesef ama idare eder.Daha net ve ışıklı bir ortamda düzgün bir fotoğraf çekseydiniz daha anlaşılır olabilirdi bence.Bu arada bicepsleriniz ince duruyor daha çok üstüne gitmenizi öneririm.Bir senede güzel kilo almışsınız devam ettikçe çok daha iyi yerlere gelir.

Kanat genetiğiniz iyi duruyor, göğüslerinizin ortası boş maalesef ama idare eder.Daha net ve ışıklı bir ortamda düzgün bir fotoğraf çekseydiniz daha anlaşılır olabilirdi bence.Bu arada bicepsleriniz ince duruyor daha çok üstüne gitmenizi öneririm.Bir senede güzel kilo almışsınız devam ettikçe çok daha iyi yerlere gelir.
Çok sağolun hocam! çok teşekkür ederim, biceps için önerebileceğiniz bir program var mı?

Nereyi kötü buldunuz? Komple vücudun kötü olmadığını düşünüyorum
Bu iş simetri işi, totale bakılır. Yani şurası iyi burası kötü diye bir yorumlara yapılmıyor. Totalde kötü, bu iş için uygun bir genetik değil. Ha revize verebilsem sana şunu yap bunu kaldır şunu indir diye veririm, fakat anatomi değişmeyecek takdir ettiğin üzere.

Sizce genetiğim nasıl? Yaklaşık 11 aydır yapıyorum. Beslenmem çok kötü (farkındayım). Başladığımda 50 kilo civarıydım şu anda 63. sizce 1 yıla göre formum ve genetiğim nasıl? / göğüs fotoğrafım çok olmadığı için bugün antrenman sonu çektiklerimi koyabildim. Bu spor hakkında bilgi sahibi abimlerimden bekliyorum.

Eki Görüntüle 2202945

Eki Görüntüle 2202946

Eki Görüntüle 2202947

Eki Görüntüle 2202950

Kolunuz arka planda kalmış kanatlarınız resmen fışkırmış göğs ortanız boş bu bence çok kötü (benimki de boş estetikliği feci bozacak) beslenme kötü demişsiniz ama 13 kilo almanız güzel.

Bu iş simetri işi, totale bakılır. Yani şurası iyi burası kötü diye bir yorumlara yapılmıyor. Totalde kötü, bu iş için uygun bir genetik değil. Ha revize verebilsem sana şunu yap bunu kaldır şunu indir diye veririm, fakat anatomi değişmeyecek takdir ettiğin üzere.
Revize verebilir misiniz

Bu iş zamanla olur herkesin genetiği, beslenmesi, durumu vs. falan bir çok etkileyen faktör var bunları da göz önüne almak lazım.Arkadaş başladığında çok zayıfmış ve üstüne güzel kütle koymuş.Evet eksik yerleri var fakat bu işi yaptıkça çok daha iyisi olacak.Herkesin eksik bölgesi var yani.

Çok sağolun hocam! çok teşekkür ederim, biceps için önerebileceğiniz bir program var mı?
Biceps programınıza size tavsiyem barbell curl ve incline dumbell curl eklemesi olacaktır.Özellikle barbell curl benim en sevdiğim biceps hareketidir.Bu iki harekete uygun ağırlıkta 6-10x4 eklerseniz bicepsleri çok sağlam yırtarsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı