11. Sınıf İleri Seviye Matematik İçin Kitap Önerisi

Matematik bir bütündür. Herhangi bir konuda başka bir konunun özelliği gerekebilir. Tavsiyem öncelikle size öğretilenleri en iyi şekilde anlamanız. Emeklemeden koşmaya çalışırsanız hoş olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olun. Çok çalışın.

Ben de geçen sene sınava girdim.
Karekök kesinlikle tek başınıza çözebileceğiniz bir kaynak değil, 15 sorunda 5'i boş kalıyor sorabileceğiniz birisinin olması lazım öyle konu kavratacak bir kitap değil. Çok iyi bildiğiniz konularda kendinizi deneyebileceğiniz bir kitap.
Üniversite sınavı ayarında bir kaynak değil yani sizi geliştirir ama bunu tek başınıza yapmanız zor.

Tek başına çözebileceğin bir kaynak değil dersen ona bir şey diyemem bak. Ben de destek alıyordum sonuçta çalışırken bu konuya. Arkadaşın da öğrenirken destek alması gerekiyor sonuçta. Tek başına hiç sağa sola sormadan çözülecek kitap serisi olsa olsa Antrenmanlarla Matematik serisi olur. Destek şart maalesef.

Matematik bir bütündür. Herhangi bir konuda başka bir konunun özelliği gerekebilir. Tavsiyem öncelikle size öğretilenleri en iyi şekilde anlamanız. Emeklemeden koşmaya çalışırsanız hoş olmayan sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Sabırlı olun. Çok çalışın.

Arkadaşın dediği de gayet doğru. Göz ardı edilemeyecek kadar iyi bir tavsiye. Dinleyin derim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı