11. sınıfa geçecek biri nasıl çalışmalı?

HeisenberG_g

Hectopat
Bu sene 11. sınıfa geçeceğim ve yazın ne çalışmalıyım? Nasıl bir strateji izlemeliyim? Bilgilerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız sevinirim. (MF seçtim.)

Yazın TYT ağırlıklı çalış. TYT yi bitirmeye odaklan. Konuları böl her hafta belirli konulara odaklan. Ve Şimdiden 11. Sınıfın konularına hafiften bak.

Hocam daha çok kasmayın rehber matematikten veya mert hocadan TYT kampı yapın sonra yatın.

Yazın TYT ağırlıklı çalış. TYT'yi bitirmeye odaklan. Konuları böl her hafta belirli konulara odaklan. Ve şimdiden 11. sınıfın konularına hafiften bak.

Okulu bomboş geçirmediysen hiçbir şey. Kitap oku bol bol. Okulu bomboş geçirdiysen TYT'ye göz atabilirsin.

Hocalarım 3 4 5 almayı düşünüyorum ya da sizin önerdiğiniz daha iyi daha verimli bir kitap var mıdır?

Bol bol kitap oku abim öğrenci koçu ve bu sene TYT de çıkan sorular çoğunlukla okuduğunu anlama üzerine bunun üzerine çalışabilirsin.

Çook teşekkür ederim.

Hocam.

Hocalarım 3 4 5 almayı düşünüyorum ya da sizin önerdiğiniz daha iyi daha verimli bir kitap var mıdır?

Bak fizik için çap fasikülleri al.
TYT Biyoloji için palme konu anlatım al
TYT Kimya için palme konu anlatım al.

Soru çözümü için 345 iyidir. Onun yanına bilgisarmal da ekleyebilirsin.

Merhaba sayısal derece yapmış biri olarak vereceğim tavsiye şu an çalışacağın fen konuları veya sosyal konularının çok katkısı olacağını düşünmüyorum ister istemez insan beyni unutuyor onun yerine TYT matematiği tamamen bitirip 11.sınıfın ilk konusu trigonometri1'e bakabilirsin.

Merhaba sayısal derece yapmış biri olarak vereceğim tavsiye şu an çalışacağın fen konuları veya sosyal konularının çok katkısı olacağını düşünmüyorum ister istemez insan beyni unutuyor onun yerine TYT matematiği tamamen bitirip 11.sınıfın ilk konusu trigonometri1'e bakabilirsin.

Ben bilgi sarmaldan götürmüştüm hocam değerlendirebilirsiniz.

Teşekkür ederim.

Hocam peki kitap olarak hangisini önerirsiniz TYT matematiği olarak.

Geri
Yukarı