11. sınıfta 92 TYT neti iyi mi?

nhr

Yoctopat
Daha fazla  
İyi günler. Ben MF 25 öğrencisiyim ve yavaş yavaş TYT denemelerine girmeye başladım. Evde yalnız çözerken çok iyi yapıyorum ama diğer öğrencilerin yanında biraz stres oluyorum. Son girdiğim denemelerin ikisinde de 92 net yaptım. Çok yüksek bir derece yapmak benim için şart değil zaten ilk 20.000-30.000 yeter ama yine de moralim bozulmadı diyemem. Sizce başlangıca göre netler iyi mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İyi günler. Ben MF 25 öğrencisiyim ve yavaş yavaş TYT denemelerine girmeye başladım. Evde yalnız çözerken çok iyi yapıyorum ama diğer öğrencilerin yanında biraz stres oluyorum. Son girdiğim denemelerin ikisinde de 92 net yaptım. Çok yüksek bir derece yapmak benim için şart değil zaten ilk 20.000-30.000 yeter ama yine de moralim bozulmadı diyemem. Sizce başlangıca göre netler iyi mi?
92 net gayet iyi bir net çoğu derece öğrencisinin başlangıç netinden de iyi. Senin yapman gereken 11'de konularını eksiksiz öğrenmendir.

Demek sınava daha 8 ay varken 120 soruluk sınavın 5/6'sini doğru yapıp kötü diye moralim bozuldu diyorsunuz. Hedefiniz de ilk 1-2K değilken bir tik şov için açılmış gibi geldi bu konu.

Öyle gözüktüğü için çok üzgünüm amacım bu değildi. Bazı aşırı motive arkadaşları 110. netleri buldular ve fizik kötü geldi sadece meraklıydım. Bir dahakine daha dikkatli olurum, uyardığınız için çok teşekkürler

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı