11. sınıfta alan değişikliği mümkün mü?

Juzist

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler 11. sınıf sayısal öğrencisiyim bazı hedeflerim değişti bu yüzden eşit ağırlığa geçme kararı aldım internette araştırmaya çalışsam da net bir sonuç alamadım şu anda sayısaldan eşit ağırlığa geçiş mümkün mü konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

İyi günler 11. sınıf sayısal öğrencisiyim bazı hedeflerim değişti bu yüzden eşit ağırlığa geçme kararı aldım internette araştırmaya çalışsam da net bir sonuç alamadım şu anda sayısaldan eşit ağırlığa geçiş mümkün mü konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilir mi?

Evet değiştirilir.

Okulunuzun idaresiyle konuşursunuz yüksek ihtimalle geçirirler sizin gibi yapan çok kişi var

eşit ağırlık sınıfı 11/b yani oraya geçeyim değil mi hocam yanlış anlaşılma olmasın
Evet. Arkadaşım alanı sayısal gözüküyodu sınıf olarak eşit ağırlıktaydı. Sınava eşit ağırlıktan girdi. Alan değiştirip geçerseniz garanti olur gene ama çok da önemli olay değil lisedeki alan mevzusu. Tamamen verilecek derslerle ilgili.

Geri
Yukarı