11. sınıfta Anadolu lisesinden meslek lisesine nakil var mı?

CETO1

Centipat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar,9. ve 10. Sınıfı meslek lisesinde okudum ve 11. Sınıfa başlamadan yaz tatilinde Anadolu lisesine nakil olmak gibi bir hata yaptım ve 5 tane sorumluluk sınavım çıktı meslekten geldiğim için çoğu kişi geri dönülmez diyor ama geri dönüş şansım var mı? Bilenler bilgilendirirse sevinirim şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar,9. ve 10. Sınıfı meslek lisesinde okudum ve 11. Sınıfa başlamadan yaz tatilinde Anadolu lisesine nakil olmak gibi bir hata yaptım ve 5 tane sorumluluk sınavım çıktı meslekten geldiğim için çoğu kişi geri dönülmez diyor ama geri dönüş şansım var mı? Bilenler bilgilendirirse sevinirim şimdiden teşekkürler.

Kardeşim Tekrar Aynı okula nakil yaparsan olmasi lazim Ben olsam Anadolu'dan devam ederdim meslek liseleri çekilecek gibi değil sorumluluk sınavlarını verirsin Zor sormuyorlar o kadar.

Kardeşim tekrar aynı okula nakil yaparsan olmasi lazim ben olsam Anadolu'dan devam ederdim meslek liseleri çekilecek gibi değil sorumluluk sınavlarını verirsin zor sormuyorlar o kadar.

Meslek derken sağlık meslek olduğu için daha iyi bir liseydi ve orada ortamım vardı burası Anadolu lisesi ama iyi bir lise değil.

Meslek derken sağlık meslek olduğu için daha iyi bir liseydi ve orada ortamım vardı burası Anadolu lisesi ama iyi bir lise değil.

Sağlık meslek lisesi de aynı şeyin laciverti eğer çok geçmek istiyorsan Zaten 9-10u okummussun tekrar nakil yapmayı dene Git okulla konus Büyük ihtimal geri girersin.

Geri
Yukarı