11 yaşında nasıl para kazanılır?

Kardeşim selam, ben de 14 yaşımda para kazanmak için iş arıyordum zamanında. Eskiden bir arkadaşın tavsiyesiyle blog sitesinde blog yazmaya başlamıştım. Geliri çok değildi ama eğlenceliydi ve cep harçlığımın bir kısmı çıkıyordu. Tabi sana tavsiyem para kazanmakla bu yaşta uğraşma çünkü hatalı bir davranışın sonucu ailenin başına da iş açabilirsin yani bir ebeveyninden destek al.

Okurken Reimage reklamı geldi

15TL'ye borsaya girebiliyor ise.
Borsada hisse senedi yatırımı yapmak isteyen bir yatırımcı ilk olarak yatırım hesabı açmalıdır. Bu yatırım hesabına da para yatırımalıdır. Yatırılan bu paranın miktarını soruyorsanız, alt yada üst sınır yoktur. Borsaya 1 Lira'la da girebilirsiniz. 1 Milyon Lira ile de.
kaynak

Bi ihtimal girer bence.

borsada hisse senedi yatırımı yapmak isteyen bir yatırımcı ilk olarak yatırım hesabı açmalıdır. Bu yatırım hesabına da para yatırımalıdır. Yatırılan bu paranın miktarını soruyorsanız, alt ya da üst sınır yoktur. borsaya 1 Lira'la da girebilirsiniz. 1 milyon lira ile de.
kaynak

Bir ihtimal girer bence.

İyiymiş hocam bol şans.

Borsada hisse senedi yatırımı yapmak isteyen bir yatırımcı ilk olarak yatırım hesabı açmalıdır. Bu yatırım hesabına da para yatırımalıdır. Yatırılan bu paranın miktarını soruyorsanız, alt yada üst sınır yoktur. Borsaya 1 Lira'la da girebilirsiniz. 1 Milyon Lira ile de.
kaynak

Bi ihtimal girer bence.
Hocam bence biraz abartı olur arkadaş 11 yaşında ben 27 yaşımdayım hala borsa kullanmayı çözemedim ve önermem. Paran bir yükseldi dersin çak, diplere düşersin. Hiç güvenli ve tutarlı değil. Çok rahat manipüle ediyorlar piyasayı balinalar. Ayrıca soyut düşünce kavramı daha tam olarak oluşmamış bir çocuk için borsa hem tehlikeli hem de anlamsız.

Photoshop, Illustrator gibi yazılımları iyi biliyorsan tasarımlarını satabilirsin.
Ekran görüntüsü 2021-05-04 133107.png
😯

Geri
Yukarı