110 bin TL scooter tavsiyesi

592041

Centipat
Makaleler
3
Merhaba İstanbul'da yaşıyorum ve Japon üretimi sıfır bir scooter satın almak istiyorum.

Farklı bir şehirden çekici ile satın alabilirim.

1,72 boyunda 72 kiloya sahip bir kadınım, büyük scooter modellerini taşıyabileceğimi düşünmüyorum. Yamaha NMAX düşünüyorum ama bayilerde yok. ABS fren özelliği hayatım ve geleceğim için önemli. (Kaliperleri Brembo ile değiştirebilirim bile)

Yamaha XMAX sürdüm ve virajlarda kendimi çok güvensiz hissettim.

Bu fiyat aralığında bir Honda PCX satın almak istemiyorum ama başka bir yol yok gibi.

Bu fiyat aralığında sıfır olarak hangi marka ve model alınmalı?

Son düzenleme:
Sadede Japon mu hocam?

Kalite ve ölmemek için sadece Japon düşünüyorum, cin üretimi ve piyasada ucuza satılan modeller sadece kullan at tarzında oluyor.

Satın aldığım an lastikler pirelli angel ile değişecek ve fabrika ile gelen irc lastikleri çöpe atacağım.

Geçtiğimiz yaz aylarında irc lastikli bir NMAX devirdim.

Kalite ve ölmemek için sadece Japon düşünüyorum, cin üretimi ve piyasada ucuza satılan modeller sadece kullan at tarzında oluyor.

Satın aldığım an lastikler Pirelli Angel ile değişecek ve fabrika ile gelen irc lastikleri çöpe atacağım.
Irc ve Cst lastikler, lanet olasılar :) İyi fikir değişin.

Geçmiş olsun dikkat edin, tekeriniz düz bassın inşallah.

Geçmiş olsun dikkat edin, tekeriniz düz bassın inşallah.

Sağ olun, hepsi ders oluyor. Altın elbiseli adam sayesinde çukurlarda gaz kesmemeyi ve gidonu fazla sıkı tutmamayı bile öğrendim 😉 acemiyim.

Bunları çok araştırdım, satıcılar ile görüştüm ve motor blokları cin üretimi olduğunu söylediler. Sym üretimi.

Suzuki önerir misiniz? Satın almak mantıklı olur mu?

Fiyatlara kendin bakarsın tam net bir şey diyemem.

1: Kawasaki J300, bunu 150 bine de bulursun 100 bin civarına da.

2: Kawasaki J125

3: Suzuki Burgman 200:

Tabii ki daha iyilerini bulabilirsin ama umarım işine yarar.

Yeni konular

Geri
Yukarı