11000 TL Oyun Odaklı Sistem Toplama

Soğutucu olarak X62 aldıysanız güzel sistem olur. Kasa olarak Enthoo Pro M veya Corsair 400C önerirdim. P400 bu bütçe için düşük kalmış.

Kasayı sizin önerdiğiniz NZXT H700i olarak aldım, soğutucı da H115i

H115i güzel soğutucudur. Tabii size kalmış X62 görünüş olarak daha iyidir :). H700i pahalı bit kasa Enthoo Luxe daha iyi olabilirdi. Ama H700i çok güzel kasa orası su götürmez gerçek. Topladığınız sistem sizi asla pişman etmez. Benim gözümde rahat 6-7 yılı var. Güzel bakılırsa 8 yıla kadar ömür biçtim ben. Arada upgrade olursa iyi olur.

H115i güzel soğutucudur. Tabii size kalmış X62 görünüş olarak daha iyidir :). H700i pahalı bit kasa Enthoo Luxe daha iyi olabilirdi. Ama H700i çok güzel kasa orası su götürmez gerçek. Topladığınız sistem sizi asla pişman etmez. Benim gözümde rahat 6-7 yılı var. Güzel bakılırsa 8 yıla kadar ömür biçtim ben. Arada upgrade olursa iyi olur.
İlginiz için gerçekten çok teşekkürler, GTX 20xx serisi kartlar çıktığı zaman 1080Ti'ı satıp almayı düşünüyorum. Uzun ömürlü ve çok kaliteli bir sistem oldu gerçekten.

İlginiz için gerçekten çok teşekkürler, GTX 20xx serisi kartlar çıktığı zaman 1080Ti'ı satıp almayı düşünüyorum. Uzun ömürlü ve çok kaliteli bir sistem oldu gerçekten.

GTX 2080'in 1080 Ti'dan daha güçlü olacağı söyleniyor. Yerinde bir adım olur sisteminiz adına. Hayırlı olsun şimdiden sisteminiz. Güle güle kullanın. Darısı başımıza :)

GTX 2080'in 1080 Ti'dan daha güçlü olacağı söyleniyor. Yerinde bir adım olur sisteminiz adına. Hayırlı olsun şimdiden sisteminiz. Güle güle kullanın. Darısı başımıza :)
Tekrar tekrar teşekkürler, yardımlarınız için minnettarım. İyi akşamlar:)

H700i almışsan soğutucuyu da aynı markadan yani Kraken X62 seçsen tam uyumlu olurdu. Değiştirme imkanın varsa soğutucuyu değiştir derim.
Soğutucu siparişini iptal etme şansım var, hemen edeyim mi sizce?

Ben önceki mesajlarda belirtmiştim, tavsiye ettiğim soğutucu ile Kraken X62 arasında 1 derece oynuyor. Ama Kraken görünüş olarak çok güzel.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı