1150 TL'ye bilgisayara batarya almak mantıklı mıdır?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Merhaba. Öncelikle hepimize geçmiş olsun. Bu zor günleri de atlatacağız inşallah. ASUS'a mail atmıştım. Bilgisayarımın bataryası için. 900 lira batarya ücreti + 250 lira da servis ücreti dendi. Sadece Ankara ve İstanbul'daymış servisleri. Ankara'ya ya kargoyla gönderebilirim ya da dayım bu hafta gidecek, öyle gönderebilirim. Batarya var ama bozuk, çalışmıyor. Yenisini almak istiyorum. Genel temizliğini de fiyatı uygunsa yaptırabilirim. Sizce bu fiyata batarya için değer midir?

Batarya lazımsa al değilse alma ben bataryayı kullanıyorum ben olsam yaptırırdım sen eğer fişe bağlı kullanıyorsan yaptırmana gerek yok.

Batarya lazımsa al değilse alma ben bataryayı kullanıyorum ben olsam yaptırırdım sen eğer fişe bağlı kullanıyorsan yaptırmana gerek yok.
Fişe bağlı olarak kullanılıyor aslında. Yine de beni masaya hapis ediyor. İstediğim yere götüremiyorum. Satmama da engel oluyor. Bu durum da en iyisi satmak gibi.

Fişe bağlı olarak kullanılıyor aslında. Yine de beni masaya hapis ediyor. İstediğim yere götüremiyorum. Satmama da engel oluyor. Bu durum da en iyisi satmak gibi.

Ben bataryası ölü bir laptopu satmıştım eğer yaptırmayı düşünmüyorsanız ve eski bir laptopsa satın yenisine geçin.

Yeni konular

Geri
Yukarı