12.000 TL telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan Nokro
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 893
Hayır yok, git S20 FE al.
Bug dolu telefonlarla uğraştırma bizi sonra.
Niye kızdın ki :( . Honor 70 kötümü buglı telefon mu? Mesela A73 ün kamerası ve güncelliği için sordum biliyorum S20FE nin daha performanslı ve kamerasının birazcık daha iyi olduğunu. Honor 70 de tasarımı çok hoş işlemcisi iyi gibi ve kamerası çok iyi geldi bana. Her zaman başka seçenekler vardır yoksa niye burda size sorayım iyice irdelemeye çalışıyorum.

S20 FE , XIAOMI 11T, HONOR70, A73 Arasından S20FE alacağım sanırım güncelleme olayını bir kenara bırakırsam. Güncelleme avantajı düşünüldüğünde diğer 3 telefondan hangisi daha iyi?

Son düzenleme:
Baya iyi cevap böyle kibar konuşan birisine karşı, aferin devam ettir bu konuşma tarzını.
Önerdiğin S20 FE 3 yıllık telefon, güncel olmasına önem verdiğini belirtmiş. Zeki çocuk.
Hocam bazıları için sadece 2 marka vardır başka markaya kapalılar, onlara laf anlatamayız.

A73 en başta ele bu cihaza çok soğuğum.
S20 FE alınabilir.
POCO X5 Pro alacağıma A73 alırım One UI için zaten A73 daha iyi POCO'dan.
Honor 70 alınabilir ama OIS yok 4K 30FPS video çekiyor.
1.S20 FE.
2.Honor 70.
3.A73
Ama açık ara S20 FE hepsinden daha iyi kamera, video, işlemci performansına sahip ve Premium özellikler barındırıyor amiral gemisi de olan özelliklerden kablosuz şarj, dex, Wireless Power sharing gibi gibi.

Bu arada S20 FE Snapdragon Android 11 ile kutudan çıktığı için Android 14 alma olasılığı var.
S20, S10 serisine falan 3 büyük güncelleme sözü verilmişti.
Ama S21 serisi ve sonrasına 4 büyük.

Yeni konular

Geri
Yukarı