12.000 TL'ye hangi konsol almak daha mantıklı?

kaanphilips0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Önceki konumda dediğim gibi, oyun konsolu alacağım ama bazı arkadaşlar Xbox, bazıları da PS al dedi. Benim biraz kafam karıştı. Ben RDR2, WWE2K23, pes, FIFA gibi böyle bir andan spor, bir andan da oyun gibi oyunlar oynayacağım. Hangi konsolu almam daha iyi olur?

Bütçem 10.000-12.000.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu bütceye Series S alınır hocam PS4 eski nesil Series S daha fazla tatmin eder sizi ama exclusive oyunlara merakınız varsa PS4 de alabilirsiniz.

Merhaba. Önceki konumda dediğim gibi, oyun konsolu alacağım ama bazı arkadaşlar Xbox, bazıları da PS al dedi. Benim biraz kafam karıştı. Ben RDR2, WWE2k23, pes, FIFA gibi böyle bir andan spor, bir andan da oyun gibi oyunlar oynayacağım. Hangi konsolu almam daha iyi olur?

Bütçem 10.000-12.000.

Xbox daha cazip bence, PS Store oyunları ateş pahası. Xbox'ta Game Pass alıyorsun keyfine bakıyorsun.

Diğer hocalarımın dediği gibi o bütçeye PS4 alınmaz çünkü tatmin etmez. Hem yeni oyunu yok, hem desteği kesilmek üzere, hem performansı vb. bir sürü eksi yönü var. PS4'e özel yapılan oyunları evet güzel fakat PC'ye çıkıyorlar zaten, yani pek bir özel niteliği kalmıyor bu oyunların da. Kısacası Series S + Game Pass alın rahatınıza bakın.

Bunların dışında biraz saçma olabilir fakat GTA 6 çıktığında PS4'e destek sunmazken Series S konsoluna sunacak. Ve ben GTA 6'yı denemek istemeyecek insan tanımıyorum.

Merhaba. Önceki konumda dediğim gibi, oyun konsolu alacağım ama bazı arkadaşlar Xbox, bazıları da PS al dedi. Benim biraz kafam karıştı. Ben RDR2, WWE2k23, pes, FIFA gibi böyle bir andan spor, bir andan da oyun gibi oyunlar oynayacağım. Hangi konsolu almam daha iyi olur?

Bütçem 10.000-12.000.

Series S alıp geçin hocam PlayStation exc oyunlarıyla işiniz olmayacaksa.

Geri
Yukarı