12-13.000 TL 17.3" Gaming laptop önerisi

Bütçe
12-13.000 TL - 1700 Dolar(vergi falan hepsi dahil)
Hocam yine uyuyakalmışım da yeni uyandım sayılır, bir şeyler yiyip birkaç görüşme yapmam lazım ondan sonra işim biterse başlıyorum yazmaya.
Bu arada hocam o kasa ne öyle ya, taş taş vallahi taş. Çok azıcık esniyordu. Ben kıyabilsem gece yanıma alır sarılır yatardım

Tamamdır hocam bekliyoruz:) ROG'dan mı bahsediyorsunuz taş diye?

Hocam GL75 nasıldı?
Rog'da belirttiğim gibi Rog'un o modeline göre biraz daha esniyordu. Boşta 50 derece civarındaydı ve turbo fanı daha fazla ses çıkarıyordu. 9SDR modelinde elimi klavyenin sağ tarafına koyunca klavyede sıcaklık hissettim, 10 ile başlayan modelinde 50 derece civarında klavyede sıcaklık hissetmedim. Newegg'de 2 gün önceki fiyatta olsaydı iki bilgisayar Rog'un G15 512 modelini inceleme rağmen oradaki biraz daha iyidir diye tahmin ediyorum, düşünülebilirdi kamera olmamasına rağmen ama şuan ki fiyat farkına değmez bence.
Evet hocam kasaları çok benzer.
GF63'e tıktıklayınca çinko birşeye vuruyormuşçasına sesi garip geliyordu.

ROG'da belirttiğim gibi ROG'un o modeline göre biraz daha esniyordu. Boşta 50 derece civarındaydı ve Turbo fanı daha fazla ses çıkarıyordu. 9sdr modelinde elimi klavyenin sağ tarafına koyunca klavyede sıcaklık hissettim, 10 ile başlayan modelinde 50 derece civarında klavyede sıcaklık hissetmedim. Newegg'de 2 gün önceki fiyatta olsaydı iki bilgisayar ROG'un G15 512 modelini inceleme rağmen oradaki biraz daha iyidir diye tahmin ediyorum, düşünülebilirdi kamera olmamasına rağmen ama şu anki fiyat farkına değmez bence.

GF63'e tıktıklayınca çinko bir şeye vuruyormuşçasına sesi garip geliyordu.

Hocam sizce ROG mu MSI mı?

Geri
Yukarı