12-17 bin TL telefon önerisi

Bütçe
12-17 bin TL

ynk5

Picopat
Merhaba 12-17 bin TL arasında bütçem var tabii ki olabildiğince fiyat performans telefonu tercih edeceğim ama araştırdıkça kafam çok karıştı sizlere danışmak istedim. Telefonu kullanım amacım günlük işlemler, video izleme, müzik dinleme, not tutma vs. gibi işlemler olacak. oyun hiç oynamayacağım dersem yeridir. Önceliğim işlemcisi ve hızlı şarj özelliği, kamerası da bir tık memnun etse yeterli. Ek olarak olsa da olur olmasa da ama 120Hz olursa tadından yenmez.

Yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Honor 90.

Ekranı 120 Hz idi sanırım.

Realme 11 pro, bende bu cihazı düşünüyorum bütçem 15 bin biraz geçebilir kamera için bu cihazı tercih ediyorum. Honor 90 da ois destekli kamera yok bence o fiyatta ki telefon için ois olmaması büyük eksi

Realme 11 pro, bende bu cihazı düşünüyorum bütçem 15 bin biraz geçebilir kamera için bu cihazı tercih ediyorum. Honor 90 da ois destekli kamera yok bence o fiyatta ki telefon için ois olmaması büyük eksi

Realme markası nasıl alınır mı?

Realme markası nasıl alınır mı?
Hocam oppo ile ortak marka sanırım bende realme 11 pro ile poco X6 arasında kaldım ama şartım kamerada ois olması o yüzden honor 90 nı eledim poco X6 da Teknosa da yoktu vatana sormadım varsa poco X6 alacağım yoksa da şuan için realme 11 pro düşünüyorum. Yanlız Realme 11 pro da geniş açı kamera yok sizin için sorun olur mu bilmem.

Honor 90, Realme 11 Pro veya Nothing Phone 2A bakabilirsiniz. S21 FE hızlı şarjdan eleniyor maalesef. Oyun için kullanım olmasa da X6 Pro düşünülebilir. İşlemcisi ve donanımsal özellikleri bu cihazlardan bariz üstün. Kamerasından memnun olanlar da var. Kısaca şu 4 cihaz arasından tercih sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı