12.500 TL bütçe APU sistem önerisi

Bütçe
12500

PXyer

Centipat
Daha fazla  
ASUS A520M anakart.
500 GB M.2 SSD Kioxia.
AMD R5 5600G.
Gametech GTP-550 550W PSU.
Game booster 144h 1ms monitör.

Kendimce bu şekilde bir sistem topladım. Bütçem 12.500 TL. Ekran kartını paramı biriktirip öyle takmayı düşünüyorum. Bu APU sistem sizce iyi mi? Yoksa başka sistem tavsiyeleriniz var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
ASUS A520M anakart.
500 GB M.2 SSD Kioxia.
AMD R5 5600G.

Kendimce bu şekilde bir sistem topladım. Bütçem 12.500 TL. Ekran kartını paramı biriktirip öyle takmayı düşünüyorum. Bu APU sistem sizce iyi mi? Yoksa başka sistem tavsiyeleriniz var mıdır?
İnanılmaz kötü. Bu bütçede apu alınmaz. Bir de game tech ve game Booster markalarından uzak dur.

Pekala önerebileceğiniz bir sistem var mıdır ?

Bana bir öneri sistem yazabilir misin ?
O monitör ve güç kaynağı 2 güne patlar.

ASUS A520M anakart.
500 GB M.2 SSD Kioxia.
AMD R5 5600G.

Monitör sıfır olsa daha iyi olur ama ekran kartını bu bütçede bence paylaşımlı kullanmak pek iyi değil.
İkinci el ekran kartlarına yönelmen daha iyi olur bence. Garantisi ve faturası olmayanları alma ama güvencen olsun.

Monitör sıfır olsa daha iyi olur ama ekran kartını bu bütçede bence paylaşımlı kullanmak pek iyi değil.
İkinci el ekran kartlarına yönelmen daha iyi olur bence. Garantisi ve faturası olmayanları alma ama güvencen olsun.
Hocam ikinci elle uğraşmaya hiç gerek yok zaten bu bütçede 3060 bulunabiliyor.

Benim pek bir bilgim yok öyle az araştırarak kendimce toplamaya çalıştım sen yardımcı olabilit misin?
Bakayım ama @messinicocugu ve @Emma Stone hocalarım daha bilgili olduğu için daha iyi parçalar önerebilirler.

Geri
Yukarı