12 bin TL'ye kadar telefon önerisi

Bütçe
12000

duty with an exo

Hectopat
Yer
Чорнобиль
Daha fazla  
Aslında iPhone 12 ile Samsung Note 20 Ultra arasında kalmış durumdayım. Bir tarafta cidden Note 20 Ultra'nın o kadar para etmeyeceğini düşünüyorum ama parmak izi okuyucu ve tasarımı çok hoşuma gidiyor. Diğer taraftan 12K'ya Apple almak daha mantıklı duruyor tabii cidden kararsız kaldım eğer iPhone 12 alırsam adaptör ve kulaklıkta almak zorundayım çünkü ilk Apple telefonum olacak.

Eğer sizin de başka önerileriniz varsa beklerim önceliğim kamera ve akıcılık olacaktır sosyal medyada gezerken falan.

Aslında iPhone 12 ile Samsung Note 20 Ultra arasında kalmış durumdayım. Bir tarafta cidden Note 20 Ultra'nın o kadar para etmeyeceğini düşünüyorum ama parmak izi okuyucu ve tasarımı çok hoşuma gidiyor. Diğer taraftan 12K'ya Apple almak daha mantıklı duruyor tabii cidden kararsız kaldım eğer iPhone 12 alırsam adaptör ve kulaklıkta almak zorundayım çünkü ilk Apple telefonum olacak.

Eğer sizin de başka önerileriniz varsa beklerim önceliğim kamera ve akıcılık olacaktır sosyal medyada gezerken falan.

Bu bütçede iOS seçilmesi bence daha mantıklı.
Az harcamak isterseniz 12 mini var, 12 ile aynı özelliklere sahip.

Biraz overpriced bir telefon fakat Oneplus 9'a bakabilirsiniz.
Note 20 Ultra'yı birinde gördüm, telefon kafası kadardı. Çok büyük ya. Önermiyorum.
12 güzel alet ama premium hissi vermiyor bence özellikle dış yapısı. Ama yine de güzel cihaz.

12 güzel alet ama premium hissi vermiyor bence özellikle dış yapısı. Ama yine de güzel cihaz.

Herhalde dünyada en son premium hissi vermiyor denecek cihaz iPhone 12. Cihaz baştan aşağıya premium.

Galiba gelicek olan yeni amiral serisinde AMD ve Samsung işlemci için beraber çalışıcaktı.
Yeni seriyi beklemek daha iyi olmaz mı?

Bu arada 6.7" ekranı olan telefon kürek gibi oluyor, almadan önce iki kere düşünün.

Herhalde dünyada en son premium hissi vermiyor denecek cihaz iPhone 12. Cihaz baştan aşağıya premium.
Telefonu MediaMarkt'ta inceledim. Oyuncak gibi duruyor. S21'de aynı şekilde öyle. Note 20 Ultra bunu çok güzel hissettiriyor mesela. Tutuş, görünüş, kasa malzemesi olarak bence güzel hissettirmiyor.
Evet, 12 Pro bulabilirseniz çok iyi olur bu arada.

Geri
Yukarı